.

Безплатна доставка винилови стикери за стена не се притеснявайте, бъдете щастливи Боб Марли музика цитат на стикер на стената мода начало декор стенопис KW-286

Безплатна доставка винилови стикери за стена не се притеснявайте, бъдете щастливи Боб Марли музика цитат на стикер на стената мода начало декор стенопис KW-286

12.64
BGN 10.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


3427383902214275 Повеќе decals recomment US $ 13.90 /set US $ 13.90 /set US $ 11.90 /set US $ 11.90 /set US $ 12.90 /set US $ 12.90 /set US $ 15.90 /парче US $ 12.90 /set US $ 11.96 /set US $ 12.90 /set US $ 11.90 /парче US $ 12.90 /set
Модел Бр. : KW-286
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
ќе добиете компактен лист , треба да се намали за да се држи себе си
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ве молиме Изберете 1 Боја s на вашиот decal
од боја шема , или исто како и нашата слика
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа
~~

Всичко за продукта

Цвят:
33x57cm, 42x75cm, 57x100cm
Стил:
Модерен
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
търговска марка:
YOYOYU ART HOME DECOR
Тема:
Модел
Спецификация:
Single-piece Package
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
КВт-286
Цвят:
всеки цвят на графиката
Материал:
Винил PVC
Размер:
LARGE
Полезен:
Спалня, Хол, Всекидневна