.

Кубчета лед фалшиви изкуствени акрилни кристално чист квадратен домашен дисплей декор изкуствени кубчета 3 размера 10шт

Кубчета лед фалшиви изкуствени акрилни кристално чист квадратен домашен дисплей декор изкуствени кубчета 3 размера 10шт

3.70
BGN 3.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


АА одделение оптички леќи ниво на доградба на акрилни материјали, високо ниво на транспарентност, материјалот е храна одделение.
Може навистина храна, пијалоци се стави заедно за да се направи покажува, да ви донесе паметни идеи!
Се користи за свадби, забави, храна, ентериер, декоративни атмосфера, не помалку од овие мраз.
Карактеристики & детали :
Материјал : Акрилик
Боја : Јасно
Големина : 2cm/2.5 cm/3cm
Пакет Се Вклучени :
10pcs X Вештачкиот Мраз
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Всичко за продукта

Размер:
30mm, 25mm, 20mm
търговска марка:
GCDHome
Материал:
Смола
Стил:
Европа
Тема:
Любов