.

Ръчно рисувани платно, маслени картини и ръчно изработени стенни художествени картини за Модерен хол абстрактен cuadros quadro Home decorative17-30

Ръчно рисувани платно, маслени картини и ръчно изработени стенни художествени картини за Модерен хол абстрактен cuadros quadro Home decorative17-30

94.40
BGN 85.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Производ Детали : Производ : шпански Flamenco Танчерка сликарство Маслото на canva Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :

Всичко за продукта

Размер (Инчове):
20х20, 24х24, 30х30, 36х36, 32х32, 40x40, 48х48
Материал:
Платно
Тип:
Картини С Маслени Бои
Продукти:
Абстрактен
Среден:
Маслени
Форма:
Площ
оригинал:
ДА
Стил:
Абстрактен
Поддържаща База:
Платно
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Техника:
Ръчно Рисувани
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно