.

JJRUI Wall Quote Art The Kitchen is a Heart of the Home Wall Sticker Art Decals САМ Decor Home Decoration Choose Color 21

JJRUI Wall Quote Art The Kitchen is a Heart of the Home Wall Sticker Art Decals САМ Decor Home Decoration Choose Color 21

11.66
BGN 10.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Функција : Парцели се вклучени : 1 x Vinly Decal; 1 x Трансфер на хартија Материјал : ПВЦ Боја : Црна (Стандардната боја) Големина : S : 56x14cm/22x5.5in(Wx H) L : 110x26cm/43.3x10.2in(Wx H) Отстранлив , еколошки , водоотпорен , не-токсични Лесно кора, се држи на мазната и да ја исчистите површината Ако имате било каква идеја, ве молиме контактирајте со нас прв Совети : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите.
Испорака : ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. (ве молиме имајте во предвид дека "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail) Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. Acording на правила : ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без cotact. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение.
Политика на враќање : Откако сервисот потврди производот не бил оштетен на целта, може да иницира врати за ставка(и) со П uality проблеми во рок од 30 дена откако сте го добиле. Ве молиме да бидете подготвени да им обезбеди на Клиентите со photgraphs или видеа јасно покажува сите прашања поврзани со објектот. Ако тоа е наша грешка, ние ќе рефундирање на целосната цена на стока, како и на такси превозот.
Повратни информации : Ние сме секогаш во потрага по начини за подобрување на самите себе, така што ние ќе живеат до вашето задоволство. Ве молиме да ја искористам за момент да ни кажете што мислите. Но, ако за некои веројатно причина да не се чувствуваат позитивни повратни информации оценка со 4-5 ѕвезди , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни повратни информации.и ние ќе се обидеме што е во моја моќ за да ви помогнат да се реши тоа.
Инструкции за инсталација : Забелешка : се стави на decals дел со трансферот дел на ѕидот заедно. и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучување на преносот дел. Благодарам многу!

Всичко за продукта

Цвят:
Черно, Синьо, Златисто, Тъмно Зелено, Светло Розово, Лилаво, Розово И Червено, Бяло, Жълто, Кафе, Тъмно-Червен, Домати, Тъмно Синьо, Бледо Зелено, Тъмно Сиво, Тъмно-Лилаво, Тюркоазено, Светло Жълто, Светло Лилаво, Оранжево
Размер:
56x14cm, 110x26cm
Класификация:
За Кабинет На Печка За Стена
Спецификация:
Single-piece Package
Тема:
Герои
Сценарий:
Стена
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Номер На Модела:
WZ044
Материал:
PVC
Стил:
Модерен
търговска марка:
JJRUI