.

Ръчно Рисувани Платно Живопис Арт Плакат На Съвременната Абстрактна Живопис С Маслени Бои И Стенни Пана За Хола Домашен Интериор Стенно Изкуство Без Рамка

Ръчно Рисувани Платно Живопис Арт Плакат На Съвременната Абстрактна Живопис С Маслени Бои И Стенни Пана За Хола Домашен Интериор Стенно Изкуство Без Рамка

58.32
BGN 48.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


Почитувани купувачи,
Добредојдовте во мојата продавница !! Многу среќен што ќе го избра нашите производи, како и во продавницата.Се надевам дека ќе имате среќен шопинг време! Ако имате било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам. Јас ќе wholeheartedly за вашата услуга.Ви благодариме !
Детали За Производот...................................
Опис : Handpainted Платно Сликарство Уметност Постер Апстракт Современите Маслото Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор Ѕид Уметност Без Рамка .
Одберете големина за
(1inch=2.5 см)
16x24inch (40x60cm),
или 20x30inch (50x75cm),
или 24x36inch (60x90cm),
или 28x44inch (70x110cm),
или 32x48inch (80x120cm),
или 36x56inch (90x140cm),
или 40x60inch (100x150cm),
или 44x64inch (110x180cm),
Секоја страна екстра Додадете 2inch (5 см) за Протегала и врамено.
Ако сакате повеќе големината повеќе слика ,pls контактирајте ме .
Врамени/Протегала
Без рамка,само платно . Поради скапи превозот цена,пакет вклучуваат само Маслото. Внатрешноста frameand превозот цена е околу $30-$200.
Ако ви треба рамка, ве молиме контактирајте ме. Валани Пакување превозот
Гаранција
100% рака-насликани висок квалитет акрилик слики со професионален уметник на платно
Забелешка Секое парче е обичај прави. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.
Нашата фабрика се наоѓа во Da Fen село град Шенжен,Guang Dong,Кина.Ние сме компанија која специјализира во маслото,се произведуваат и tradining.
Ние сами многу големи Професионални уметници, редефинирање на вашиот животен стил со овој уникатен и елегантно парче уметност создадена од страна на нашиот уметник.
нудиме висок квалитет на слика и најдобри cid) услугата е нашата цел.
Клиентите s големини и клиентите s сликарство исто така достапни .Th e цени за нашите клиенти слики зависи од големината на сликите и комплексноста на слики. Па ве молиме mail нас слики тогаш ние ќе го цитирам за вас.Нашите уметници можат да ги менуваат сликите како на вашето барање, како што луѓето можат да се отстранат или да се додаде. Облека, коса и боја на очите и позадини можат да бидат променети. Ние дури и може да се комбинираат две слики за да се направи еден сликарство. Ве молиме да се стави вашите барања за модификација на цел.
П : Што треба да направам ако не сум добил мојот купување?
О : Доколку не сте го добиле вашата нарачка, ве молиме да бидете трпеливи. Вашиот purc hase може да се постигне својата рака во наредните неколку дена. Во меѓувреме, ве молиме контактирајте со превозот компанија од ваша страна или контактирајте со нас за помош, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ако вашето купување се изгуби, ние ќе ви испратиме нова.
П : Што треба да направам ако на сликите што ги купиле не му се допаѓа?
А : ве Молиме слободно контактирајте со нас преку Платформата на Веб Пошта или E-mail порака, ние ќе ги реши сите проблеми со вас .Ние сме мило да ви помогне во размена на другите , но купувачи се одговорни за сите на превозот обвиненија.
П : Зошто се толку ниски цени?
A : имаме многу талентирани и господар уметници, ние купување илјадници висок квалитет масла од нив директно. Имаме неспоредлив способност за купување слики, на ниската цена и наместо зголемување на нашето профит ние пренесување на заштедите на нашите клиенти. Купување од нас, ви дава можност да купите масла во цената на големо.
П : Како ми треба под итно, Дали преку ноќ превозот начини?
A : Општо земено, ние ќе испраќање на printings во рок од 2-7 Дена по вашата исплата расчисти, Можете да ни кажете ако е потребно итно, тогаш ние ќе се обидеме да изберете преку ноќ превозот начин за вас. Но не сме сигурни дека објектот ќе пристигнат на време целосно, затоа што меѓународната превозот е тешко да се контролира.

Всичко за продукта

Размер (Инчове):
16х24, 20х30, 24х36, 28х44, 32х48, 36х56, 40x60, 44х72
търговска марка:
Минтура
Тип:
Картини С Маслени Бои
Продукти:
Абстрактен
Режим на рамката:
Без рамка
Материал:
Платно
Стил:
Модерен
Рамка:
No
Среден:
Акрил
Поддържаща База:
Платно
Форма:
Единична стая
Техника:
Ръчно Рисувани
Номер На Модела:
MT160460
Форма:
правоъгълник
оригинал:
ДА