.

Алмудена 3 панела зелени гори HD печат върху платно живопис изкуство, Начало Декор на стените живопис върху платно HD Picture on печат върху платно

Алмудена 3 панела зелени гори HD печат върху платно живопис изкуство, Начало Декор на стените живопис върху платно HD Picture on печат върху платно

28.80
BGN 16.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


15622685841
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на ,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа.
24 часа 's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети
Рамка : без рамка,платно сликарство само(ако сте треба рамка ве молиме контактирајте со нас)
Превозот : бесплатен превозот со Кина Пост Воздух Парцели
Големина : 1inch=2.5 cm за
Size1 : 20x40cmx3
Size2 : 30x60cmx3
Size3 : 40x80cmx3
Size4 : 50x100cmx3
Корисничка Служба : Ние може да се обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Забелешка : Како и со светлосни ефекти,објекти можеби малку повеќе слики
Слика Платно Сликарство Ѕидното Сликарство Модерна Апстракт Маслото Печатени Маслото Слика Cuadros Слика од Броеви Дијамант Сликарство Платно Ѕид Слики Дневна Соба Ѕид Слики Страна се Насликани Маслото Масло на Платно Сликарство Ѕидното сликарство и Декоративни
пакување детали

Всичко за продукта

Размер (Инчове):
20x40cmx3, без рамка, 30x60cmx3, без рамка, 40x80cmx3, без рамка, 50x100cmx3 без рамка
Цвят:
Без рамка
търговска марка:
ALMUDENA
оригинал:
ДА
Рамка:
No
Форма:
триизмерно изображение
Продукти:
Пейзаж
Режим на рамката:
Без рамка
Материал:
Платно
Стил:
Модерен
Форма:
Вертикален Правоъгълник
Среден:
Маслени
Поддържаща База:
Платно
Номер На Модела:
Живопис Върху Платно
Техника:
Боядисване Със Спрей
Тип:
Печат Върху Платно