.

Децата звезда стикер на стената карикатура звезда стикер на стената DIY детска стая-лесно изкуството на стената изрязани винил N33

Децата звезда стикер на стената карикатура звезда стикер на стената DIY детска стая-лесно изкуството на стената изрязани винил N33

25.58
BGN 23.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


[size] Ширина : 56cm, Висина : 40cm
[default color]
бели облаци, црвено&темно сина авиони
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

Всичко за продукта

Цвят:
бяло, черно, златно, сребърно, червено, розово, бледо розово, жълто, оранжево, голи, зелени, светло-зелен, ментов, лилаво, светло лилаво, синьо, светло синьо, тъмно синьо, шоколад, кафяв, сив, светло сив
Размер:
56x40cm
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Спецификация:
Multi-piece Package
Класификация:
За Стена
Стил:
Карикатура
Сценарий:
Стена
Тема:
Герои
Материал:
Акрил
Номер На Модела:
IWN033
търговска марка:
IWALLSTICKERS