.

Стенни картини за дома живопис върху платно, ръчно рисувани съвременните жени платно изкуство дизайн на стени абстрактна живопис без рамка

Стенни картини за дома живопис върху платно, ръчно рисувани съвременните жени платно изкуство дизайн на стени абстрактна живопис без рамка

82.94
BGN 54.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


Од ѕидното Сликарство за Дома Декор Слика на Платно Страна се насликани Модерните Жени Платно Уметност Ѕид Дизајн Апстрактна Слика Без Рамка
Слика & Calligraphy, Евтини Сликарство & Calligraphy, Кина Сликарство & Calligraphy
Добавувачи
Слика & Calligraphy , пејзажи маслени
Клиенти цел :
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики
Примена :
Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Техничка :
Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот :
Група Маслото На Платно
Promoiton :
Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Клучен Збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела Отпечатоци
Производ Ознака :
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Материјал :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
(Вклучувајќи 1 панели на слика, Но нема мат, не внатре во рамката, не надвор рамка)
Цената имаат вклучувајќи 1 панели, како 1 сет .Ова е рака-насликани сликата.
Ако ви треба други големина молам контактирајте ме! Комбинација Платно Сликарство
Ако треба да се направи woodren рамка ве молам дозволете ми да знам! Благодарам многу! Добредојдовте на вашите нарачки!
Големина
Големина
Ние може да направи подолу големина, но системот не поставува слика за да одберете големина,
така ние ги користиме систем големина да ја претставуваат нашата поставува сликарство големина,
во листата, детали подолу : )
Материјали со Висок квалитет платно и за животната средина, масло, боја или акрилна боја Детали 100% рака насликани маслото на платно Врамени без рамка Протегала 5cm протегала Customersorder
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)
Ние сакале да се плати преку Зачувам онлајн
1) Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали (во Моментов,
можете да платите со користење на Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со
одберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000 ).
2) исто така, Можете да ги пратите испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот по
вашиот потврдите дека've доби орден
3) Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба!
4) За други услови за плаќање, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали
1.Кога ќе примите редоследот по успешно плаќање , ние ќе ги испрати надвор стоката во рок од 2 до 5
работни денови. (поради чиста рака-насликани масла, времето за испорака на различни стил не е
истата).
2)Стандардна Бесплатни Меѓународни цената што ќе го избере поштенски воздух парцела (Кина Пост, Хонг Конг Пост,
Сингапур Пост, E Пакет),стоката ќе биде пристигнал околу 15 до 35 работни дена, најбрзо ќе биде
15 работни дена, ако транспорт процес се судрите со природни непогоди и други причини, вашиот
стоката може да биде доцна за 5 до 8 работни дена, ве молиме почекајте трпеливо.
3)Ако сакате да ја прими стоката побрзо, можете да го изберете EMS, DHL,UPS-от, но треба да се плати за
надоместокот .
4)Можете да контактирате со нас за време на испорака, ако сакате да купите голем број на стоки .Ви благодариме
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие
пријави се на купувачот 's одговорност.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат
пред да наддавање/купување.
За враќање на стока и услуга по продажбата
Ние и ветуваме дека стоката ќе купи од нас се 100% рачно изработени,
Овие се на страна слики од страна на нашиот искусен и талентирани уметници .

Всичко за продукта

Размер (Инчове):
50cmx60cm, 50cmx70cm, 60cmx80cm, 60cmx90cm, 60cmx100cm, high70cm width100cm, high75cm width100cm, high80cm width100cm, high80cm width120cm
Цвят:
Без рамка
Стил:
Модерен
Продукти:
Рисуване Живопис
Материал:
Платно
Тип:
Картини С Маслени Бои
Среден:
Маслени
Форма:
Площ
Тип калиграфия и живопис:
Плоча с дебелина 30 мм
търговска марка:
MIT
Поддържаща База:
Платно
Номер На Модела:
DH2939
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
оригинал:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно