.

Алмудена 3 панела Квадрос украса на пресни плодове и цветя платно Живопис кухня стенни печат и плакати, стенни Модулен модел

Алмудена 3 панела Квадрос украса на пресни плодове и цветя платно Живопис кухня стенни печат и плакати, стенни Модулен модел

22.40
BGN 13.00 -42 %

Сума
Налично за поръчка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на ,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа.
24 часа 's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети
Опис на производот
Рамка : без рамка,платно сликарство само(ако сте треба рамка ве молиме контактирајте со нас)
Превозот : бесплатен превозот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet
Големина : 1inch=2.5 cm за
Size1 : 8x8inx3 (20 X20 CMX3)
Size2 : 12x12inx3(30 X30 CMX3 )
Size3 : 16x16inx3(40x40cmx3 )
Size4 : 20x20inx3(50x50cmx3 )
Size5 : 24x24inx3(60x60cmx3)
Корисничка Служба : Ние може да се обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Забелешка : Како и со светлосни ефекти,објекти можеби малку повеќе слики производ фото
пакување детали
пакување детали

Всичко за продукта

Размер (Инчове):
20x20cmx3, 30x30cmx3, 40x40cmx3, 50x50cmx3, 60x60cmx3, 70x70cmx3
търговска марка:
ALMUDENA
Форма:
Комбинация от три изображения
Рамка:
No
Продукти:
Натюрморт
Материал:
Платно
Стил:
Модерен
Среден:
Маслени
Техника:
Боядисване Със Спрей
оригинал:
No
Форма:
Площ
Поддържаща База:
Платно
Тип:
Печат Върху Платно
Режим на рамката:
Друго
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно