.

Трактор, багер и шофьорска клон на стикери за стени на превозни средства на изкуството стикер преводи стикер на стената начало декор

Трактор, багер и шофьорска клон на стикери за стени на превозни средства на изкуството стикер преводи стикер на стената начало декор

9.58
BGN 9.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница. Трактор Копач и Возачот Оддел Ѕид Налепници Возила Уметност Decal Трансфери Ѕид Налепница Дома Декор
Е Прилагодено : Да
Matreial : Винил
Функција : Еко-Пријателски
Технологија : Сечење (користење на 6 години)
Обично,Вие ќе добиете изглед дијаграм
Остави ми порака ,кажи ми : Прилагодено Боја=___?
Инаку,стандардната Боја - Црна боја ќе биде предаден.
Пакет се Вклучени : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25.4 mm=2.54 см
Можете да изберете било една боја. Ако не нека се знае вашиот избор на боја(s), на стандардна боја ќе биде предаден.
Превозот 1.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. 15-30 дена да Канада, Европа,Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена. 2. Ако сакате да бидат повеќе брза,ве молиме Контактирајте Ме за EMS(7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 3. Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример : во Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример : вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект во 30 дена. Се врати и Наплата 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но pls контакт со нашата служба за корисници пред да се ВРАЌААТ или ОТВОРАЊЕ НА СПОРОТ, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме! Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек. 2. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме пратете е-маил до нас, или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Размер:
108x70cm, 184x121cm, 69x45cm, 147x96cm, 30x20cm
Класификация:
За Хладилник, За Комини За Печки На Гардероба, За Плочки За Стена, Стикери Тоалетна, Етикети Мебели,Етикети Панел, Етикети Пол,Етикети Прозорец
Стил:
Класически
търговска марка:
Пуму
Материал:
Пластмаса
Спецификация:
Single-piece Package
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Движение
Номер На Модела:
DV3020