.

Начало Декор oil Canvas Живопис Landscape Mediterranean Sea Pattern Wall Art Painting печатни платно на едро и на поръчка

Начало Декор oil Canvas Живопис Landscape Mediterranean Sea Pattern Wall Art Painting печатни платно на едро и на поръчка

32.00
BGN 27.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Дома Декор масло на Платно Слика Пејзажот на Средоземното Море Шема Ѕид Уметност Сликарство Печатени Платно трговија на Големо и Прилагодени пад на превозот
КЛИЕНТИТЕ се ГРИЖАТ е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа.
Ние обезбедуваме платно обичај услуга, висок квалитет на сликата отпечатоци на платно . поволна цена Добредојдовте на големо,со нетрпение очекуваме да соработуваат!
Материјал
Платно Печатење Со Висок Defination Слика и Високо квалитетни Материјали.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет.
Боја
Многу Добра и Живописни.
Услуга На Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Големина
40x60cm,50x75cm,60x90cm, custom size, ве молиме да ни даде порака
Превозот
Сите превозот ќе се врши во 48 часа
Кина Пост Воздух Пошта или E Пакет 2. EMS 3. Кина Пост Воздух
Колет : Ние испрати со врамени (над 2 кг)во светот само со кина пост воздух парцела,тоа трае 15-35 дена до дестинацијата.АКО сакате рамка ве молиме контактирајте со нас.
Време на испорака
Кина Пост Воздух Mail : Вообичаено 20 - 30 дена
2.EMS : 5 до 10 дена
3.Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 дена
Повратни информации
Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас . Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори . За клиенти кои ни даде пет ѕвездички повратни информации , ние ќе даде најдобра цена за следниот шопинг.
Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!
За нашата компанија
Вашиот едно платно печатење решение! Квалитетот е нашиот спас
Платно печатење на Големо & Dropshipping од Кина, доколку сте заинтересирани, ве молиме оставете порака.
Најдобри Giclee Печатење & Евтини Фабрика Цена
Ние сме професионални платно отпечатоци производителот, биле ангажирање во платно печатење со повеќе од 6 години.
Целта ни е да им обезбеди на клиентите највисок квалитет на платно печатење на повеќето атрактивна цена.
Продавачот Забелешка : 1. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. 2. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! 3. Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот. Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. 2. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :

Всичко за продукта

Размер (Инчове):
40х60см, 50х75см, 60х90см
Цвят:
Без Рамка, Рамка ...
Стил:
Европа
Материал:
Платно
Форма:
Хоризонтален Правоъгълник
Тип:
Картини С Маслени Бои
Поддържаща База:
Платно
Форма:
Единична стая
Рамка:
No
Режим на рамката:
Без рамка
оригинал:
No
Среден:
Маслени
търговска марка:
чисто художественото пространство
Техника:
Боядисване Със Спрей
Номер На Модела:
EYA-44437
Продукти:
Пейзаж