.

Универсален 20x30cm татко барбекю ретро метални консервени означения плакат на стената Dcor бар пъб гараж стикери тенекеджия надписи на стените на КЪЩАТА на изкуството

Универсален 20x30cm татко барбекю ретро метални консервени означения плакат на стената Dcor бар пъб гараж стикери тенекеджия надписи на стените на КЪЩАТА на изкуството

11.42
BGN 11.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на CCL C reative C lassic L eisure
Гроздобер метал калај знаци се секогаш хит за давање на подарок и дома декорирање. Оваа шармантна изборот е совршен за вашиот ресторан, дом, бар,кафуле, паб,канцеларија,продавница или гаража. Оваа гроздобер Типографија Метал Уметност знак е создадена на емајлот обложен метал и дизајнирани да изгледаат застарена како дел од нејзината убавина и привлечност. Таа има четири predrilled дупки за лесно да виси. Исто така, може да се врамени
Секој Гроздобер Метал Уметност знак е создадена на емајлот обложен метал и дизајнирани да изгледаат застарена како дел од нејзината убавина и привлечност.
Можете да преку нашата продавница насловна страница, барај повеќе слични производи( На пример клучни зборови : Монро, дом, Бар, Пиво, Секси..), имајте пријатен ден.
Големина : 30cmx20cm

Всичко за продукта

търговска марка:
aooins
Стил:
Ретро и носталгия/стари мебели
Материал:
Метални
Форма:
правоъгълник
Номер На Модела:
Cus041
Размер:
30cmx20cm
Космос:
Начало бар стена на художественото оформление
Тема:
Папины барбекю метална лидице знак
Друго:
може да бъде окачен на стената
Стил:
Ретро Жп Живопис