.

Ръчно рисувани модерен абстрактен платно маслена живопис монтиране на изкуството на декоративни картини за хола домашен интериор ръчно изработени cuadros Art 9

Ръчно рисувани модерен абстрактен платно маслена живопис монтиране на изкуството на декоративни картини за хола домашен интериор ръчно изработени cuadros Art 9

88.00
BGN 79.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Производ Детали : Големина На & Цена :
(ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка
Производот Се Покаже :

Всичко за продукта

Размер (Инчове):
16x16 см, 18x18 инча, 20x20 сантиметра, 24x24 инча, 28x28 инча, 30х30 см, 32x32 см, 36x36 инча, 40x40 см, 48x48 см
Материал:
Платно
Тип:
Картини С Маслени Бои
Продукти:
Абстрактен
Среден:
Маслени
Форма:
Площ
Стил:
Абстрактен
Поддържаща База:
Платно
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
оригинал:
No
Техника:
Ръчно Рисувани
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно