.

10шт дървена мини черна дъска дървена дъска маса пост номер етикет място на притежателя на картата домашно сватбена събитие декорация VBT59 P20

10шт дървена мини черна дъска дървена дъска маса пост номер етикет място на притежателя на картата домашно сватбена събитие декорация VBT59 P20

7.81
BGN 6.00 -23 %

Сума
Налично за поръчка


10 Pcs Мини Дрвени Chalkboard Дрво Табла Табела Порака Број Ознака за Место Држачот на Почетниот Свадба Настан Декорација
Карактеристики-Како малку прекрасна декорација за вашиот дом или канцеларија -Како одлична алатка за да се остави порака на партнерот -Совршен за да ги красат свадба маси и да го покаже табела број -Рачно изработени, усвојување на високо квалитетни дрво одбор, цврсти и издржливи Спецификации Материјали : дрво, Големина : 60*82*92mm Употреба : Украси и Оставете масажи Пакет се вклучени 10x мини црна кола 10x мини носители

Всичко за продукта

търговска марка:
moonvvin
Материал:
Дърво
Стил:
Pastorale
Тема:
фея