.

Ewelink Dooya DT52S Electric Curtain Motor 220V Open Closing Motor 75W Motor+6M Window, Curtain Rail Track Smart Home System

Ewelink Dooya DT52S Electric Curtain Motor 220V Open Closing Motor 75W Motor+6M Window, Curtain Rail Track Smart Home System

248.80
BGN 236.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Електрични Завеса Моторни DT52 S 75 W 220 V + 6 M Завеса Пруга
пакување листа
1.DT52 S 75w 1pcs
2.6 m завеса песна 1set
3. accessaries за инсталирање и завеса песна 1bag
АКО вашиот завеса песна е помалку од 6m, како 5.1-5.9 m, pls ни остави порака во ред, ние ќе се прилагодите за вас DT52 S Главната Тема : • Connectable со надворешните силни тековната прекинувач : Во поголемиот дел од хотелот проекти, нормално клиентот бара да користите силен префрлање на еден бренд за контрола на осветлување и електрични прозорец завеси. Четири-core кабел предводена од стандард завеса мотор има способноста да се поврзете со силна струја вклучите или централниот систем за контрола. Исто така, таа е достапна за надворешно поврзување со силна струја се префрлите на било какви други брендови • Електронски Лимит : Овој мотор со електронска граница, нема потреба да го поставите граница позиција од страна, тоа во голема мера го скратува дебагирање време. Електронска граница функција може автоматски да брише границата разлика на секој ден и одржување на прецизна граница позиција за долго време.
• Отпор и стоп функција : Кога ја користите рака да се повлече на отворање или затворање на завесата, завесата автоматски ќе престане ако се сретнат отпор.
• За вклучување и исклучување - Manual Функцијата : Кога на власт е исклучено, само не како што ние го направи на заеднички прирачник управувана завеса, ние лесно може да се повлече завесата за да го отворите и затворите.
• Со долг животен век, издржливи во употреба : Нашата компанија користи висока јачина синхрони појас, со анти-стареењето и киселина-отпор функција.Овој систем може да ја задржи својата форма по 15000 пати' употреба. Таа има 20 години' векот ако пресметува по 2 пати на ден.
Плаќање 1.Можете да платите со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. 2. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ! Доколку купите повеќе од 10 парчиња,ние им даде добар дел цена, добредојде за истрага. 3.Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или .com за помош. Превозот 1 Ние се направи за испорака од страна на различни начини, вклучувајќи воздушен mail, DHL express, UPS, да се изразат, Fedex експрес, ТНТ експрес и ЕМС express. Вашата цел ќе биде предаден во рамките вети време.Како следново е општо испорача време на различни превозот метод на Воздухот mail(Ер Парцела) : За 7-30 дена(Но тоа трае подолго време да се стигне до Бразил, Русија, итн.) Експрес : За 2-10 дена ( времето За Испорака е за референца ) 2.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 3.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Гаранција 1. 1 година на Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот) 2. Сите производи е означено, тестирани и се спакувани во добра состојба во пред испораката.Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период(и оригиналниот пакет.).ние ќе ви даде врати ID.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.

Всичко за продукта

Тип:
Корнизи, Пътеки И Аксесоари
Номер На Модела:
DT52S6m
Материал:
Алуминиева сплав
търговска марка:
eWelink
Стил:
Модерен
Тип Аксесоари За Пердета:
Завеса Вратовръзка На Облегалката И Четката
Тип Тъкани:
-
Техника:
-
Модел:
-
Тип Инсталация:
Видима Пътека
Воспользуйся:
Материал Завеса
Тип Корнизи, Писти И Аксесоари:
Корнизи За Пердета
Пълзяща Устройство:
Общ Ролка