.

Супер ярка декорация на дома нажежен САМ стикер за стена ние ви обичаме до Луната и обратно Beding Room луминесцентна стикер

Супер ярка декорация на дома нажежен САМ стикер за стена ние ви обичаме до Луната и обратно Beding Room луминесцентна стикер

6.02
BGN 5.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики На Производот :
Пакет : Opp пакет
Материјал : Винил
Големина : 35cm*26cm/13.8 во*10.2. во
Боја : како на сликата
Функција : Декоративни уредување
Количина : 1pcs
Овој ѕид decal ќе оди на било каква мазна, рамна, сува и прашина слободна површина, одлична идеја да се декор вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, сала начин и така натаму .
На современ начин за да се надополни вашиот дом или бизнис дизајнот на ентериер.
Ѕидот Налепница Decals :
1. Моден дизајн! Висок квалитет 2. Убава ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија 3. ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера 4. Тоа ќе ви даде неверојатна допир да вашиот interio 5. Лесно да се примени, да ги отстраните, смени неговата позиција, и повторна употреба без да остават штета или остатоци 6. Идеална за сува, чиста, и мазни површини 7. Декорација на внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница 8. Се применуваат за мебел (фрижидер, маса, маса, кујна кабинети, фиоки, итн.) 9. Транспарентен рабови, нема бели рабови околу секоја налепница
=============================================================================================================
Супер Светло Дома Декорација Прозрачна DIY ѕид Налепница Ние Те Сакам До Месечината И Назад Beding Соба Флуоресцентни Налепница

Всичко за продукта

Размер:
35cm by 26cm
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Стил:
Творчески
Номер На Модела:
KW3201
Класификация:
За Стените,Прозорци Етикети
Сценарий:
Стена
Тема:
Модел
Спецификация:
Single-piece Package
Материал:
Винил
Размер:
35cm*26cm/13.8in*10.2in
Интериор на стаята:
Хол, спалня, кабинет офис, магазин
ТЕХНОЛОГИЯ:
Стикер за стена период от винил първото поколение