.

(Опаковка/10 единици), са Ясни на притежателите на Cetificate брояч в горната част на акрил за Certificat,снимка, снимки и плакати PF002

(Опаковка/10 единици), са Ясни на притежателите на Cetificate брояч в горната част на акрил за Certificat,снимка, снимки и плакати PF002

163.20
BGN 163.00 -0 %

Сума
Налично за поръчка


Акрилик Носител На Сертификат ,Акрилик Сертификат Рамки, Акрилик Фото Рамка, Акрилна Слика Рамка, Акрилик Фото Носителот
(1) Овие контра врвот акрилик носител на сертификат ,е исто така calld акрилик сертификат рамка , се состои 2 Парче Од 3мм Јасно Акрилик Панел . Овие две парче од акрил панел се sandiwiched со стенд-оф. Целата акрилик фото рамка доведе назад од страна на дното долго нерѓосувачки челик ,тоа може да самостојна
(2) За 7 инчен постер рамка : големина : 127x178x 6mm, се користи за да се прикаже 5x7" фотографии.
За 8 инчен постер рамка : големина на фотографија е 148 х 205x6mm ,се користи за да се прикаже 6x8" фотографии ,
ние, исто така може да понуди и други големина за такви L рамки акрилна слика на сопствениците. На акрилик фото рамка се идеални за сертификатот ,фотографии ,постери ,патент и слично
(3) Пакување : нашата акрилик сертификат рамки се обвиткани со меур торба firstlyand потоа се одликува со картонска кутија
(4) Можеме да го произведуваме широк заѕвони на слика рамка ,фото-рамка како по клиенти барања . сите наши производи се заврши со дијамант полирање машини . ОЕМ и ODM се добредојдени .

Всичко за продукта

Цвят:
Почистване
Размер:
7 inch, 8 inch
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
PF002
Тип:
окрасочная рамка
търговска марка:
Якри
Вид На Опаковката:
2 кутии
Форма:
правоъгълник
с картинна карта:
No
Материал:
Акрил
Материал:
2 нещо прозрачни акрилни панели с дебелина 3 мм