.

Големите цветя на дървото на стикери за стена за детска стая детски детски стикери за стена, дърво, потребителски цвят стени татуировки Vinilos Paredes JW192A

Големите цветя на дървото на стикери за стена за детска стая детски детски стикери за стена, дърво, потребителски цвят стени татуировки Vinilos Paredes JW192A

54.35
BGN 46.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Не-toxi,еколошки ПВЦ
големина : 210cm високи X 193cm широк
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.
Во пораката на продавачот ве молиме да се наведе :
A. Дрво и птици боја__
Б. ја остава боја__
В. да се Остава Б боја__

Всичко за продукта

Цвят:
обичай цвят
Размер:
210cm tall
Стил:
Модерен
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Класификация:
За Стенни,За Плиточных,Прозорци Етикети
Номер На Модела:
JW192A
търговска марка:
ХУАЙДЕ
Тема:
Растение
Сценарий:
Стена
Спецификация:
Three-piece Package
Материал:
Пластмаса