.

Система завеса DT52E 45W eWeLink Dooya електрически мотор завеса с дистанционно управление + 4m Моторизовал алуминиеви пътища, път завеса

Система завеса DT52E 45W eWeLink Dooya електрически мотор завеса с дистанционно управление + 4m Моторизовал алуминиеви пътища, път завеса

211.20
BGN 201.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


метар
Електрични Завеса Систем Завеса Моторни DT52 E 45 W+ Далечински Управувач+Моторните Алуминиум Завеса песни 4 M
Пакување листа
1. DT52 E 45w моторни 1set
2. далечински управувач dc2700 1pcs
3.4 m завеса песна 1set
4 инсталирање accessaries 1bag
Ако вашиот завеса песна е помалку 6m, како 4.1-4.9 m, pls ни остави порака во ред, ние ќе се прилагодите за вас
Плаќање 1.Можете да платите со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. 2. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ! Доколку купите повеќе од 10 парчиња,ние им даде добар дел цена, добредојде за истрага. 3.Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или .com за помош. Превозот 1 Ние се направи за испорака од страна на различни начини, вклучувајќи воздушен mail, DHL express, UPS, да се изразат, Fedex експрес, ТНТ експрес и ЕМС express. Вашата цел ќе биде предаден во рамките вети време.Како следново е општо испорача време на различни превозот метод на Воздухот mail(Ер Парцела) : За 7-30 дена(Но тоа трае подолго време да се стигне до Бразил, Русија, итн.) Експрес : За 2-10 дена ( времето За Испорака е за референца ) 2.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 3.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. 5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Гаранција 1. 1 година на Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот) 2. Сите производи е означено, тестирани и се спакувани во добра состојба во пред испораката.Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период(и оригиналниот пакет.).ние ќе ви даде врати ID.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење. 3. Купувачот е одговорен за Враќање превозот надомест. Сервисот го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Ние cherich секој клиент. Повратни информации е многу важна за нас.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ние навистина го цениме дека ќе може да ни даде 5 повратни информации ѕвезда.Ви благодариме за вашата поддршка.

Всичко за продукта

Формат:
Електрически
Размер На Листа:
Широкото Острие
Модел:
Вертикален
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Тип Инсталация:
Монтаж На Таван
Материал:
Метални
търговска марка:
eWelink
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
DT52E 45W +4mtracks
Техника:
Обикновена
Стил:
моторизованная шторная пътека
Тип:
алуминиеви следи завеса
Приложимо Тип Прозорец:
Всички видове завеса на прозореца