.

Акрилни притежателя на знака с оборудване конфронтация, наклонена задница PF002-1

Акрилни притежателя на знака с оборудване конфронтация, наклонена задница PF002-1

BGN 21.60

Сума
Налично за поръчка


Акрилик Носител На Сертификат ,Акрилик Сертификат Рамки, Акрилик Фото Рамка, Акрилна Слика Рамка, Акрилик Фото Носителот ,Plexiglass Сертификат Рамки
Функција :
* Овие јасна слика носители, Акрилна Слика Рамки обезбеди голема украсување решенија за двете домашни корисници или комерцијални потрошувачи.
* Овие L рамка акрилик фото носители се идеални за прикажување на семејството и пријателите слики на десктоп, публикации, или credenza.
* Хром luminium поддржува им помогне одржи на рамка заедно. Нозете агол на единица еднаш да се постави на маса, контра, или маса што го прави полесно да се види она што се прикажува.
* Beveled остро рамки, исто така, се полира за да изгледа дека ќе привлече внимание на секоја работна маса или контра
* Каква искривена назад акрилна слика рамки обезбеди лесен начин за да го промените фотографии, или портрети или пејзажи.
* Овие акрилна слика рамки можат да се користат за да ги прикажат семејните фотографии, разгледници и промотивни знаци.
Спецификација Фото Големина Outter Големина N/W Дебелина 5"(90x130mm) 171x129x8(4+4mm) 280g 8мм 6"(100x150mm) 191x139x8(4+4mm) 317g 8мм 7"(130x180mm) 221x169x8(4+4mm) 418g 8мм 8"(150x200mm) 241x189x8(4+4mm) 512g 8мм 10"(200x250mm) 291x241x8(4+4mm) 620g 8мм 11"(178x279mm) 203x305x8(4+4mm) 800g 8мм A4(210x297mm) 251x339x8(4+4mm) 954g 8мм 12"(254x304mm) 299x350x8(4+4mm) 1200g 8мм А3"(420x297mm) 458x335x8(4+4mm) 1800g 8мм

Всичко за продукта

Размер:
7 inch, 8 inch, 10 inch, 6 inch, A4
търговска марка:
Якри
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
PF002-1
Тип:
окрасочная рамка
Вид На Опаковката:
2 кутии
с картинна карта:
No
Форма:
правоъгълник
Материал:
Акрил
Материал:
2 броя прозрачни акрилни панели 4 мм
Ориентация:
на разположение озеленен или вертикални опции