.

32x34x26cm белият кон се повиши на крака еднорог модел, полиетилен и кожа занаятчийски фигурки и миниатюри за декорация на дома играчка, подарък a2846

32x34x26cm белият кон се повиши на крака еднорог модел, полиетилен и кожа занаятчийски фигурки и миниатюри за декорация на дома играчка, подарък a2846

124.43
BGN 105.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www..com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs

Всичко за продукта

Стил:
Европа
Тема:
Домашни любимци
Материал:
Пластмаса