.

Creativable Мюсюлманска култура стикер подвижна водоустойчива стенен арт декор декорация на дома високо качество PVC стикер за стена художествена стикер

Creativable Мюсюлманска култура стикер подвижна водоустойчива стенен арт декор декорация на дома високо качество PVC стикер за стена художествена стикер

6.05
BGN 5.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте На Нашата Продавница!
Ние сме професионални производител на Винил Сечење decal налепница .
Квалитетот на нашите винил материјал, кој е еден од најдобрите во Кина.
Ние сме во можност да обезбеди видови на модниот дизајн и персонализирани производи во различни бои според барање на нашите клиенти. Ние сме професионални производител на Винил Сечење decal налепница .
Карактеристики На Производот :
Пакет : opp пакет
Материјал : ПВЦ
Боја : црна
Големина : 57cm*беа 25,5 cm/22.4 во*10.0 во
Функција : Декоративни уредување
Количина : компјутери
Овој ѕид decal ќе оди на било каква мазна, рамна, сува и прашина слободна површина, одлична идеја да се декор вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, сала начин и така натаму .
На современ начин за да се надополни вашиот дом или бизнис дизајнот на ентериер.
Ѕидот Налепница Decals :
1. Моден дизајн! Висок квалитет 2. Убава ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија 3. ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера 4. Тоа ќе ви даде неверојатна допир да вашиот interio 5. Лесно да се примени, да ги отстраните, смени неговата позиција, и повторна употреба без да остават штета или остатоци 6. Идеална за сува, чиста, и мазни површини 7. Декорација на внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница 8. Се применуваат за мебел (фрижидер, маса, маса, кујна кабинети, фиоки, итн.) 9. Транспарентен рабови, нема бели рабови околу секоја налепница
=============================================================================================================
Creativable Муслиманската култура Налепница Отстранлив Водоотпорен Ѕид Уметност Оркестарот Дома Декорација на Високо Квалитетни ПВЦ Ѕид Налепница Уметност Decal

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Размер:
57cm by 25cm
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Номер На Модела:
pegatinas de pared 9332
Стил:
Творчески
Класификация:
За Стените,Прозорци Етикети
Сценарий:
Стена
Тема:
Абстрактен
Спецификация:
Single-piece Package
Материал:
PVC
Размер:
57cm*25.5cm/22.4in*10.0in
Качество:
Водоустойчив слънцезащитен крем нетоксичная екология Proteced
Интериор на стаята:
Хол, спалня, кабинет и стая за офис и т.н.
ТЕХНОЛОГИЯ:
Стикер за стена период от винил първото поколение
Цвят:
Черен