.

Котка Wall Stickers Home Decor Living Room Custom Color Available Window Decal Sticker E-co friendly Рибка Door Decals Стенопис ZA058

Котка Wall Stickers Home Decor Living Room Custom Color Available Window Decal Sticker E-co friendly Рибка Door Decals Стенопис ZA058

12.75
BGN 10.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Големина : 34cm високи X 27cm широк 53cm широк X 42cm високи 70cm широк X 56cm висок, Ако не се како стандардна боја,ве молиме испратете боја треба преку "контактирајте не" или оставете порака на вашиот налог кога ќе го поставите цел, во спротивно ние ќе брод стандардната боја, ви благодариме.

Всичко за продукта

Цвят:
Черен, Обичай Цвят
Размер:
53X42cm, 34X27cm, 70X56cm
Класификация:
За Стени, Мебели Стикери,За Плочки За Комини, Прозорци Стикери За Кабинет Печката,За Хладилник
търговска марка:
YOYOYU ART HOME DECOR
Сценарий:
Стена
Спецификация:
Single-piece Package
Модел:
Стикер За Стена Огледални Повърхности
Тема:
Домашни любимци
Стил:
Карикатура
Номер На Модела:
ZA058
Материал:
PVC