.

Wall art Football Wall Decal Decor Custom jersey name and number Vinyl стикер американски футболист personalzied Decal

Wall art Football Wall Decal Decor Custom jersey name and number Vinyl стикер американски футболист personalzied Decal

25.58
BGN 20.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка

Опис На Производот
Модел Бр. : H-2 Готови Големина 42 X114 CM 57 X150 CM Ако ви треба decal на било какви други големина, не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се направи decal сакате.
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Ве молиме да ни ги испратите БОЈА КОД anf Custom name треба преку "контакт сега" или да испратите порака до продавачот кога ќе го поставите цел,
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Всичко за продукта

Цвят:
Черен, Обичай Цвят, Бял
Размер:
42x114cm, 55x150cm
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Материал:
Хартия
търговска марка:
DIYWS
Класификация:
За Стена
Тема:
Портрет
Номер На Модела:
666
Сценарий:
Стена
Стил:
Американски Стил
Спецификация:
Single-piece Package