.

Claude Monet Живопис Water Lilies Платно Art Photo Printed To Платно Размножаването Oil Canvas Живопис Custom

Claude Monet Живопис Water Lilies Платно Art Photo Printed To Платно Размножаването Oil Canvas Живопис Custom

32.00
BGN 21.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте во мојата продавница, Ние сме компанија која се занимава со вода лилјани Phonto Печатени Репродукција Home Art Масло на Платно Сликарство , ние можеме да ве уверам дека Вие како клиент секогаш ќе биде број 1 за нас, Ние знаеме што сме за продавање. Ние не сме вашиот просечна количина пред квалитет на мало, туку дали ние prioritate нашите производи, така што Вие како клиент се добие добар производ наместо на евтини ѓубре.
Ви благодарам за целата поддршка! H ave убаво шопинг време!
Продавачот Забелешка : 1. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. 2. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! 3. Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот. Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. 2. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :

Всичко за продукта

Размер (Инчове):
40x50cm, 50x60cm, 60x90cm
Цвят:
Без рамка
Материал:
Платно
Тип:
Картини С Маслени Бои
Среден:
Маслени
Форма:
Площ
търговска марка:
чисто художественото пространство
Продукти:
Натюрморт
Стил:
Абстрактен
Техника:
Боядисване Със Спрей
Поддържаща База:
Платно
Режим на рамката:
Без рамка
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
оригинал:
No