.

Керамична кадилница за тамян пръчка притежателя сонда високият течаща вода дим обратен поток на пролет конус печка начало декор тибетски индийски S $

Керамична кадилница за тамян пръчка притежателя сонда високият течаща вода дим обратен поток на пролет конус печка начало декор тибетски индийски S $

8.77
BGN 8.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


Fairyland Kunlun Планините Чад Backflow Конус Темјан Режач Стап Серпентина Темјан Режач Висока Планина Тече Вода Оркестарот
Опис на производот : Име : Темјан Режач Материјал : Керамички Големина : 13.5*10.5 СМ Пакет се вклучени : 1* темјан режач Темјан видови : Backflow Темјан, Кула Темјан Примена на просторот : чај соба, храмот, дневна соба, спална соба, канцеларија, јога и така натаму. Карактеристики На Производот :
Чадот, како што се вода-како тече надолу, и наскоро ќе overflow темјан режач, изгледаат како Mounta во потоци.
Љубезно Потсетник
Посетителите треба да знаат За Производот 01
Сите производи во нашата продавница се вид на снимање, фабрика директни.
Има детали големина, боја и други информации во производите детали, ве молиме да обрнете внимание.
Сите стоки во акции, може да се направи нарачка.
02 За Превозот
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по уплатата, на парцела може да се следи во 3-10 дена по испорака.
03 За Боја
Нашите слики се вистински производ шут, но поради различни прилагодувања на светлото и на екранот, во вид и слики може да имаат мало боја разлика, се надевам, ќе се знае и да се разбере.
04 За Пакување
Ние ќе се користи безбедно пакет, но ако стока оштетена на начин, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по приемот на пратката, ние ќе го решат. 05 За Промет На Големо
Имаме најпопуларните производи и најконкурентна цена, нашите клиенти низ целиот свет.
Добредојдовте на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде добри производи и цена.

Всичко за продукта

Тип:
Кадилница Тамян
Материал:
Керамични
Производство:
Табела За Ароматерапия
Класификация:
Основата Е Тамян
Козметична Функция:
Успокояващ и отпускащ ефект
Област На Приложение:
дневна
Воспользуйся:
Премахване На Миризма/Изсушаване На Въздуха
Номер На Модела:
Р17030904
Тип Штепсельной Вилици:
Друго
Цвят:
като на снимката
За да кандидатстват за:
Декорация на дома
Материал:
Керамични
Спецификация:
Ширина 13,5 см, височина 10,5 см