.

Пета хармония на плакат печат на коприната плат печат на плакат печат на плат, с монтиран на стената плакат обичай сатен, плакат CD&53

Пета хармония на плакат печат на коприната плат печат на плакат печат на плат, с монтиран на стената плакат обичай сатен, плакат CD&53

12.78
BGN 10.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка

-5.00 -5.00 -5.00 -5.00 -5.00 -5.00 -5.00 -5.00
Добредојдовте во мојата продавница на
Материјал : Сатен Ткаенина Ткаенина Постер
За сатенски : Сатен постери имаат добар степен на сјај виси се чувствуваат мека, мека свила симулација на резултати.
Како да го користите : Овој производ му припаѓа на платно постер, можете да го користите двострано лепило гипс на ѕидот или врамени директно со рамка се е можно.
Ако имате прилагодено печатење на постер, ве молиме контактирајте со продавачот! Прифати обичај printting : Можете да одберете постоечка слика за печатење и, исто така може да испрати свој омилени фотографии на мојот inbox(Може да биде во било кој формат,JPG е подобро),ние може да направи за вас!(Повисока од слика пиксели, на поостри).Се разбира,ние може да го прилагодите големина според вашите барања.
1.Боја на Сликата како што е прикажано на сликата. (Се должи на компјутерски монитори и осветлување причини, не може да биде малку боја, се надевам дека може да се разбере) моделот на производот може да се прилагоди, бидете сигурни дека ќе треба да се прилагодите на сликата за да бидат оригиналниот HD слика со пиксели над 3000. Кориснички туш завеси можат да се задоволат со сите ваши барања за бања, давајќи ви е удобно. 2.Превозот : 1). Ние само брод вашата потврди адреса во ,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда 2).Превозот начин е Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално време на испорака е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена. Ако сте руски купувачот, ве молиме наведете вашето име и презиме. Поради промени во логистика политика, ние треба вашата full name за да се осигура дека може да ја прими стоката. 3.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки. 4.повратни информации Драги пријатели : Добредојдовте во мојата продавница,ако имате било какви прашања во врска со превозот или производ,ве молиме контактирајте не преку трговија со датотеки, или да ни ги испратите пораки .ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да го реши вашиот проблем. ве молиме не остави лош повратните информации или да се отвори спорот без контакт со нас ,за тоа не може да се секаква помош за вашиот проблем,но само се направи штета на нас; Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу.

Всичко за продукта

Размер:
27X40cm, 30X45cm, 40X60cm, 50X75cm
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Материал:
Хартия
Стил:
Класически
Класификация:
За Стена
Тема:
Портрет
търговска марка:
xxihlive
Сценарий:
Стена
Спецификация:
Single-piece Package
Номер На Модела:
Юи