.

Модерен дизайн Модерен 15 цвята Кристал капка дъжд Призма кристален полилей част на светлинното устройство led тавана лампа украса

Модерен дизайн Модерен 15 цвята Кристал капка дъжд Призма кристален полилей част на светлинното устройство led тавана лампа украса

72.48
BGN 47.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка

Моден Дизајн Модерно 15 Colors Кристал Raindrop Призмата Кристал Лустерот Делови Осветлување Тела LED Таванот Светилка Декорација Состојба : 100% нов и висок квалитет и Е Прилагодена : Yes Име : Кристал Raindrop Pendant Боја : Јоргованот,Розова,Fuchsia,Црвена,Коњак,Шампањ,Топаз,Килибар,AB,Зелена,Аквамарин,Сина,Пушеле Сива,Црна и бела (ако го изберат мешани бои,ве молиме да ни кажете каква боја сакате,или ние ќе случајно го испрати на бои) Големина : 20*80mm,16*60mm Материјал : Кристал ААА Пакет : 50pcs/многу,безбедно пакет Употреба : Одличен украси за лустери,таванот светла,и candelabra. Идеален за било кој тип на проекти,свадба Екранот,виси кристали Повеќе Производи : имаме различни големина како што е прикажано во следниот начин : 1 6x60mm,20x80mm,20x100mm,20x120mm,30x150mm,30x200mm,30x300mm и така натаму.ако сакате да ја други големина,ве молиме контактирајте со нас.

Всичко за продукта

Размер:
16x60mm 50pcs, 20x80mm 42pcs
Тема:
Талисман
Материал:
Crystal
Стил:
Фън Шуй
Име:
Кристален Полилей Капка Дъжд Висулка
Цвят:
както е показано на фигура
Размер:
20*80mm,16*60mm
Форма:
окачване призми капки вода
Материал:
Crystal k9
Използването на:
шкентель завеса, шкентель полилеи, довършителни полилеи.