.

Високо качество на DANCE LOVE ПЕЙ на ЖИВО metal Tin sign tinplate vintage metal painting for home bar pubs decoration 20x30 CM

Високо качество на DANCE LOVE ПЕЙ на ЖИВО metal Tin sign tinplate vintage metal painting for home bar pubs decoration 20x30 CM

14.38
BGN 9.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка

Функција : Висок квалитет,креативни,договорената,модерен. Декорација : бар,кафе куќа,дом,сите видови на индивидуален карактер места.Не само што може да се стави во меса, но, исто така, може да висат на ѕидот. Материјал : Метал(железо),tinplate Објект Големина : 20x30 cm Тежина : 150-180g Безбедно : не-отсјај,colourfast,чиста и едноставна,водоотпорен. Пакување : секој во една меур торба или поли торба. Напомена : Не е мала тркалезна дупка во едни краишта на оваа слика за да им помогне на клиентите фиксна сликарство.Исто така, можете да го користите сина лепак фиксна. Ние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигне во вашето место, без било каква штета.

Всичко за продукта

Стил:
Нова класика / постмодерното
Материал:
Метални
Форма:
правоъгълник
търговска марка:
АЙБУЛЛИ
Категория Продукти:
стари метални табели
Стил:
Античен Имитация
Украса:
къща,кафене, бар
използвайте за:
Декорация на дома
Материал:
Метал (желязо), tin
Размер На Елемента:
20x30 cm (8x12 см)
Дръж се:
къща, кафене,бар,всички видове индивидуални места на характера
Предмет на:
Танц Страстен Пеят На Живо
Тип:
Боядисване на метал
Форма:
парче