.

Стария Тибет амбър Скорпион висулка и изискани бижута, безплатна доставка

Стария Тибет амбър Скорпион висулка и изискани бижута, безплатна доставка

42.74
BGN 35.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


Ова е многу стара килибар . Постојат инсекти и цвет во килибар, тоа е повеќе вреди да се соберат. Ми се допаѓа многу. Мислам дека сите луѓе ќе се допаѓа многу, кога ќе го видат тоа. Ви благодариме!
Продажба На Политики
Плаќање начин На најдобри плаќање начин е или банкарски трансфер . Се разбира, ако сакате да го користите
друг начин како да се плати за вашиот предлог молам контактирајте ме во времето.
Превозот : Ние ќе mail на вашиот предмет во 2 дена откако ќе ја потврдите вашата исплата. Можете да ги собереш на превозот метод себе. Ние треба вашата полно име, превозот адреса, поштенски код и телефонски број по што го освои аукција,и вашиот registerd адреса на или ebay ќе се смета како стандарден поштенска адреса.
Објектите се одликува со bubblewrap & пена, специјализирани и безбедно, така ние можеме да ве уверам ќе ја добиете вашата точка безбедно, осигурување,внатрешен транспорт и професионални пакување секогаш се вклучени во превозот цена ! Ние mail на меѓународно ниво од страна на EMS Земе 4-7 дена да пристигнат и Регистрирани Воздухопловната земе 15-18 дена. Ние ве охрабруваме да ги испита пратката во времето. Ние брод на секој работен ден од понеделник до петок за да се обезбеди навремена испорака.Ние ќе mail на вашиот предмет во 2 дена откако ќе ја потврдите вашата исплата. Можете да ги собереш на превозот метод себе. Ние треба вашата полно име, превозот адреса, поштенски код и телефонски број по што го освои аукција.,и вашиот registerd адреса на или ebay ќе се смета како стандарден поштенска адреса.
Враќање : Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа.
Контактирање : Ако ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа.
Ако не сте задоволни со мојата предмети или услуга, ве молиме контактирајте ме и јас ќе се исправат грешка пред да ме остави негативни повратни информации. Мојата цел е да се молам моите клиенти и да се изгради добри деловни односи. Сакам да добиеш позитивен фидбек и јас ќе возвратат.

Всичко за продукта

Тема:
Домашни любимци
търговска марка:
эдмугрел
Материал:
Органичен Материал
Регионална Функция:
Китай
Характеристика:
Възприеме Скорпион
Състояние:
Прозрачен
Тип Бижута:
Висулки или амулети
Място на произход на стоките:
Тибет, Китай (Континентален)
Случай:
подарък
Висулки или амулети тип:
Окачване Шарма
Централен Камък:
Кехлибар