.

3,5 мм plug HeadWorn слушалки кондензаторен микрофон Mikrafon микрофон за безжичен динамиката на обучение Мегафон високоговорител среща става

3,5 мм plug HeadWorn слушалки кондензаторен микрофон Mikrafon микрофон за безжичен динамиката на обучение Мегафон високоговорител среща става

BGN 12.62

Сума
Налично за поръчка


Функција : вградениот Микрофон за да ви помогне да добиете музика или глас. Уни-Насочен Микрофон со анти-бучава функција. Правец на shield го подобрува квалитетот на звукот преку спречување на бучавата. Со headworn на микрофон, можете да уво кука овој производ на вашето уво за подобро снимање на звук. Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет на Мономер : Назад electret тип на Кабел должина : Околу. 3.3 ft / 1.2 m Чувствителност : -43±1d B Излезна Отпорност : ≤680Ω Операција Напон : DC1.0 V - 10 V Тековната Потрошувачка : Јачина на Бучава Сооднос : ≥ 56d B Фреквентен Опсег : 50-16,000 Hz Пакување содржи : 1 x Црни Headband Кондензаторот вградениот Микрофон Плаќање&Пратката&Политика 1.Можеме да го прифатиме Alipay. 2.ЗАБЕЛЕШКА : за Плаќање треба да бидат испратени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање. Или неплатена спорот ќе биде поднесена за затворање на аукцијата. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со платежните процедури. 3.Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена (сабота & недела се исклучени.) . 4.Ве молиме бидете советувани дека меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и вашата локална пост услуга. 5.Ние можеме да брод вашата нарачка само за вашиот потврден Ali Express адреса и вашиот мобилен телефон . Вашата адреса и целосно име и презиме или на вашиот мобилен телефон на Ali Express мора да одговара на вашиот превозот адреса . Ако ми даде погрешна порака , мора да ги сноси сите загуби. Ако не ја прифатите мојата политика , ве молиме да не купи 6. Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете го вашиот царинските давачки пред да купите. Враќање&Гаранција 1.Нашите предмети дојде со Една година гаранција. 2.Ако се чувствуваат разочарани со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по приемот на испорака. Тие мора да се врати со оригиналниот пакет за наплата или размена. 3.Ве молиме контактирајте со нас прво, пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален или негативен фидбек. 4.Ние ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем во добар бизнис начин. 5. Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем или да ни испратите некои слики за потврда. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање. 6. Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се врати себеси, според адресата на превозот пакет. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците. Повратни информации 1.Вашиот подобро коментари ќе бидат поттик за нас да се понуди поквалитетна и подобра услуга во иднина. 2.Ако не сте задоволни со нив, ве молиме контактирајте со нас, прво преку постави Прашање или преку Контактирајте со Продавачот. Вашите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1-2 работен ден. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство. 3. Драги Пријатели, ви Благодариме за вашата поддршка за нашата продавница. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни даде позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Ако има нешто што јас можам да ви помогне со тоа, не двоумете се да ми каже. За Shure Безжичен Микрофон , професионални безжичен микрофон систем mikrofon microfone microfono За Samson безжичен микрофон, Мајк microfone мерење fio microfone condensador yaka mikrofonu За Samson вградениот Микрофон За Shure вградениот Микрофон За AKG Безжичен Микрофон За AKG вградениот Микрофон microfone де lapela микрофон професионални microfono inalambrico microfone lapela microfoon microfon mikrafon караоке
.

Всичко за продукта

търговска марка:
СИНЬИ СТАР
Пакет:
ДА
Стил:
Микрофон Слушалки
Информационни материали:
Жичен
Тип Набиране:
Един Микрофон
Конвертор:
Кондензаторен Микрофон
Воспользуйся:
Микрофон За Компютър
Номер На Модела:
Микрофон Слушалки Microfone Microfono Mic Безжична Система За Караоке
Полярната Модели:
ненасочено
Тип конектор:
Жак штепсельной вилици Jack 3.5 mm
Воспользуйся:
Караоке, Конференция, Пеене, Сценично Шоу, Сватба, Църква
Място на произход на стоките:
Гуандун, Китай (Континентален)
Гаранция:
Гаранция 5 Години
Цвят:
черен цвят
елемент:
Задни Электретный Кондензатор
Състояние:
100% Чисто Нов
Дължина на кабела:
Около 120 см