.

MeiJiaNa мъжки черни кадифени обувки с катарама на черепа и златни пръсти британски стил мъжки мокасини луксозни мъжки обувки за мъже

MeiJiaNa мъжки черни кадифени обувки с катарама на черепа и златни пръсти британски стил мъжки мокасини луксозни мъжки обувки за мъже

126.40
BGN 66.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


крајот
Ако имате било каква потреба или проблем,ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака ..ние секогаш при тука! Over Bling Тим Поради различни серии и неизбежна разлика во предмети себе и да го следи прилагодувањата на бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% да тие предмети. Се враќа Термин : Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ако имате било каква потреба или проблем,ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со нас .. ние секогаш при тука! Over Bling Тим Повратни информации политика : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Всичко за продукта

Обувки Размер:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
ежедневни обувки
Тип Обувки:
Мокасини
Вид На Модела:
Твърд
Материал Стелки:
свинска кожа
Подкладочный Материал:
естествена кожа
Характеристика:
Дишаща, Износоустойчива, Лесен
Горния Материал:
Кадифе
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Сезон:
Пролет / Есен
Номер На Модела:
М701-4
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Хастар-Естествена Кожа Тип:
свинска кожа
търговска марка:
МЭЙДЗИАНА
Материал На Подметката На:
Дъвка