.

Forsining Пълен Златен Циферблат Дизайн Турбийона Естествена Кожа Каишка Мъжки Часовник Най-Добрата Марка На Луксозни Мъжки Автоматично Спортни Часовници

Forsining Пълен Златен Циферблат Дизайн Турбийона Естествена Кожа Каишка Мъжки Часовник Най-Добрата Марка На Луксозни Мъжки Автоматично Спортни Часовници

BGN 59.18

Сума
Налично за поръчка


Опис : - не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издржливи. - Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. - 3 ATM отпорност на вода одговара на вашата дневна потреба. - Автоматско ликвидација механичко движење ви овозможува да носат се види во секое време. - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Спецификација (приближно) : - Дијаметар : 4.7 см - Дебелина : 1,5 см - Должина на watch бенд : 24.5 см - Бенд ширина : 2.4 см - Движење : Механичко - Види бенд : Вистинска кожа за на рака - Види случај : Нерѓосувачки челик отпорен на Вода : не се погодни за пливање, туш. Пакетот вклучува : - 1 x Механички watch - 1 x Вистинска кожа подарок кутија Потсетување : 1. Ве молиме кора сите филмови исклучен пред да го носи. 2. Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи. 3. Ве молиме правец до види пред секоја употреба.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Механични Часовници
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
търговска марка:
Форсирование
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
Диаметър На Циферблата:
От 4.70 мм
Материал Кутии И Чанти:
Кожа
Тип Обков:
Обтегач
Пол:
Мъже
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Характеристика:
Няма
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Дължината На Лентата:
От 4.70 см
Широчина На Лентата:
24мм
Дебелина На Корпуса:
15мм
Номер На Модела:
GMT887-1
Тип Елемент:
Ръчен часовник
Тип Материал На Циферблата:
неръждаема стомана
Състояние:
Нов, без етикет
На Дисплея На Циферблата:
Аналог