.

XINJIA LED Digital Watch Men Military Sport ръчни часовници за мъже 2017 известният топ марка на луксозни мъжки часовник Relogio Masculino Hodinky

XINJIA LED Digital Watch Men Military Sport ръчни часовници за мъже 2017 известният топ марка на луксозни мъжки часовник Relogio Masculino Hodinky

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка


XINJIA LED Дигитален часовник Мажите Воена Спорт рачен часовник Мажите 2017 Познатиот Врвот Бренд на Луксузни Машки Часовник Relogio Masculino Hodinky
Производи Опис :
Бренд : XINJIA
Модел Бр. : XJ-872 D
Дисплеј Тип : LCD цифрениот
Случај Дијаметар : 52mm
Случај Дебелина : 18mm
Рака Должина : 260mm
Рака Материјал : Силна TPU Смола
Водоотпорен одделение : 50m Отпорни на Вода, Може да Пливање, Нуркање со Тоа.
Забелешка : ве Молиме не притиснете било кое копче под вода, Кога ќе оди да плива или нурне!
Материјал :
СЛУЧАЈОТ : АБС
РАКА : TPU
СТАКЛО : ПММА (Акрилна)
СЛУЧАЈ НАЗАД : Нерѓосувачки Челик
Тока : Од Нерѓосувачки Челик
Функции И Карактеристики :
Време, Датум, Недела
Секојдневно Аларм, Snooze
Stopwatch (1/100 втор старт/стоп)
Назад светлина
12/24 Часа формат
Профил На Компанијата
SHISHI XINJIA ELECTRONICS CO., LTD. е професионална ISO 9001 & BSCI сертифициран производител на разни LCD дигитален часовник во Кина. Со 30.000 квадратни метри на стандардните фабрички, кој се наоѓа во SHISHI City, Fujian провинција, Кина.
Имаме професионални R&D оддел, искусен тим на КК тим и да се заврши производството на системот, дека ние може да обезбеди дизајнирање, инструментално, горивото, печатење, сликарство монтажа самостојно. Фабриката има повеќе од 800 службеници кои може да се претвори од 1,2 Милиони единици месечно. И ние имаме повеќе од 400 модели на високо квалитетни производи, вклучувајќи дигитални спортски види, зборува часовници, Аналогно-дигитални часовници, часовници кварц, pedometer часовници, итн.
Фабриката Турнеја
Превозот И Испорака
Бесплатен превозот со Ali Express Стандард за Испорака : За 15-60 Дена да пристигнат. (Бразил : За 15-90 Дена да пристигне)
Ако купувачот треба брза испорака, ние ќе use Ali Express Премија на Превозот и трошоците ќе бидат платени од страна на Купувачот.
Купувачот Читање
1.Сите производи слики со користење real фотографии, различни видови на опрема, додека пребарувате ќе се исклучи боја, се надевам, ќе може да се разбере.
2.Било увозни давачки и трошоци се на купувачот одговорност.
3.Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака многу зависи од временските услови, државни празници, Царинската проверка, итн., ве молиме почекајте за вашиот парцела трпеливо.
4. Ве молиме, напишете вашето име и презиме, адреса, детали и телефонски број, така што парцели ќе се помине за да што побрзо.
5.Испраќање е договорен рок од 1-3 работни дена откако плаќање е потврдена од страна Ali Express.
Повратни информации
1.Ако стоките имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и поддршка на нас со 5 ѕвезди.

Всичко за продукта

търговска марка:
XINJIA
Пол:
Мъже
Стил:
Спорт
Движение:
Цифров
Материал На Корпуса:
Смола
Дължината На Лентата:
26см
Тип Обков:
Обтегач
Дълбочина На Водоустойчивост:
5 бар
Характеристика:
Хронометър, задна светлина, удароустойчив, led дисплей, ретранслатор, люминесцентный, Автоматична дата, хронограф,Пълен календар, водолаз, водоустойчив, аларма, плуване
Диаметър На Циферблата:
52 мм
Номер На Модела:
XJ-872D
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Акрил
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Пластмаса
Широчина На Лентата:
25мм
Дебелина На Корпуса:
18,5 мм
Тип Елемент:
Цифров Часовник
Тип Елемент:
Ръчен Часовник С Двоен Дисплей
С други думи:
панске ходинки зегарки мески цезури барбати Ур релогес
Бразилия думи:
esportivo relogios dos homens marca luxo masculino relogio de pulso
Испания думи:
deportivos relojs hombre de marca lujo famosas masculino cuarzo
Франция думи:
montre homme de marque luxe orologi uomo di marca famosa lusso
Заявки:
сатови клоккер клокор Ур хорлогес маннен эркек саатлер сладко танган
Ключови слова1:
erkek кол saati / montre homme / reloj hombre / orologio uomo
Ключови думи 2:
horloges mannen / saat / clock men / erkek saat / кол saat
Ключови думи 3:
montre homme marque de luxe / relojes hombre 2016
Ключови думи 4:
horologe / hodinky / orologi uomo / uhren