.

2017 нова луксозна бизнес марка часовници мъжки Златна стомана Луксозни водоустойчив мъжки часовник златни автоматични механични часовници на най-добрите

2017 нова луксозна бизнес марка часовници мъжки Златна стомана Луксозни водоустойчив мъжки часовник златни автоматични механични часовници на най-добрите

39.54
BGN 28.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка

2017 Нов Луксузен Бренд Бизнис Види Мажите Златниот Челик Луксузни Водоотпорен Mens Часовници Злато Автоматски Механички Зглоб види најдобар подарок Навестувања и Совети : 1. Автоматски механички види секогаш работи без батерии или wind-up, само со кинетичка енергија. Ако ја задржите да се завршат erveryday или носат во текот на целиот ден, тогаш тоа не може да се запре. 2. Кога за прв пат го носат тоа, ве молиме правец на часовникот со завртување на копчето од страна на на види, се додека не е целосна. 3. Со преземање на копчето од малку, можете да го прилагодите времето, тогаш притисни назад на копчето. 4. Ако го оставиме тоа уште за долго време, ве молиме замав тоа лесно за неколку минути и правец-од страна на неколку круга. Во тоа време, тоа ќе работат нормално. 5. Целосно досаден, моќта резерви на watch може да достигне 36 часа. 6. Ако ќе носат повеќе од 10 часа на ден,екстра ликвидација up нема да биде потребно. 7. Ако уште имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Отпорност на вода Длабочина : 30m водоотпорен,кои живеат водоотпорен,не се за пливање или капење.
CUSTOMER REVIEWS
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена
Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница
1.Динг Висат Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. 2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Механични Часовници
Номер На Модела:
SEWOR 086
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
търговска марка:
СЕВОР
Форма На Корпуса:
Кръг
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Характеристика:
Водоустойчив, Пълен Календар, Автоматична Дата
Диаметър На Циферблата:
40 мм
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Дебелина На Корпуса:
10мм
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Широчина На Лентата:
20 mm
Пол:
Мъже
Стил:
бизнес
Дължината На Лентата:
22cm
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра