.

V6 военно спортни часовници за мъже, мода и ежедневни кожена каишка, кварцов часовник аналогов часовник за мъже montre homme clock

V6 военно спортни часовници за мъже, мода и ежедневни кожена каишка, кварцов часовник аналогов часовник за мъже montre homme clock

18.88
BGN 10.00 -47 %

Сума
Налично за поръчка


V6 воена спортски часовници мажите мода обичните кожа за на рака рачни часовници кварц аналогни зглоб часовници за мажи montre homme часовник
За голема количина пријатели : Ако купите голема количина на, ве Молиме слободно да ме контактирате. Ние ќе предвид најдобра цена и со најдобар превозот цена за вас. Нашата Услуга :
1. Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
2. Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата.
3. Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
4. Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
5. Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : )
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
Нашите одговорни :
Драг пријател,ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да не контактирате, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Плаќање :
Ако имате било какви прашања на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Испорака :
Превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање.
Превозот начин да ја прифатиме како што следува :
1. Тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена од DHL UPS, TNT FEDEX ЕМС.
2. Тоа ќе потрае околу 15-30 дена од Кина Пост Воздух Mail .
Контакт :
E-mail Трговија со датот. и Skype : Елитност-qiumiaochun1
ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Повратни информации :
1. Ако нешто те прави незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине Повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека не ги задоволи.
2. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5stars) за нас. Тоа е многу важно за нас. Ви благодарам многу!
Бидејќи на агол и светлина, вистински објект може да биде малку поинаков од сликата.
(Се надевам дека ќе може да се разбере нас)
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор без комуникација, ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблем за вас, и тоа нема да ве изневерам. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.

Всичко за продукта

Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
търговска марка:
CMK
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Движение:
Кварц
Диаметър На Циферблата:
46мм
Тип Обков:
Обтегач
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Пол:
Мъже
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Характеристика:
водоустойчив
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Форма На Корпуса:
Кръг
Дължината На Лентата:
25СМ
Широчина На Лентата:
24мм
Дебелина На Корпуса:
10мм
Номер На Модела:
V0271 relojes hombre 2016
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Името на елемент :
V6 military армейските мъжки часовник
дължина диапазон гледате телефона:
25мм
размер на каишка за часовник:
24мм
Цвят:
Черен, Бял
Материал:
неръждаема стомана, кожа
Тегло:
73 грама
ТОЧКА ЛЕКАРИ:
Relogio Masculino
Предмет на:
Horloges Mannen
Тип Елемент:
спортни мъжки часовник
Описание на обекта:
reloj hombre marca de lujo