.

Швейцария часовници мъжки луксозна марка ръчни часовници BINGER diamond автоматично self-wind пълен неръждаема стомана водоустойчив B1112B-2

Швейцария часовници мъжки луксозна марка ръчни часовници BINGER diamond автоматично self-wind пълен неръждаема стомана водоустойчив B1112B-2

300.80
BGN 153.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


Види Спецификации Бренд : BINGER Движење : авто-правец на движење Метал Состав : 316 L не 'рѓосувачки челик Кристал : Сафир Случај Мерења : Вистинска кожа / 316 L не' рѓосувачки челик Бенд Тип : 316 L не ' рѓосувачки челик Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија. со англиски настава книга заедно .Надвор кутија се покрие со меур заврши така.Ние и ветуваме го види да не се наштети на превоз 12-месечна Гаранција


Всичко за продукта

Тип Елемент:
Механични Часовници
Форма На Корпуса:
Кръг
Характеристика:
Водоустойчив, Пълен Календар, Автоматична Дата
Дълбочина На Водоустойчивост:
5 бар
Дебелина На Корпуса:
10мм
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Широчина На Лентата:
20 mm
Материал Кутии И Чанти:
Кожа
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
търговска марка:
БИНГЕР
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
сапфирен кристал
Номер На Модела:
B1112B-2
Диаметър На Циферблата:
38мм
Стил:
бизнес
Дължината На Лентата:
24см
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра