.

Гореща 2017 XINEW мъжки военни кварцов армейските часовник черен циферблат дата на луксозни спортни часовници relogio masculino подарък Ma2

Гореща 2017 XINEW мъжки военни кварцов армейските часовник черен циферблат дата на луксозни спортни часовници relogio masculino подарък Ma2

12.42
BGN 9.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Адвокатско Воена Кварц Војска Види Црн Dial Датум Луксузни Спортски Зглоб Види
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Повик најлон рака кварц се види.
Прецизни кварц движење, за точно време на чување.
Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање).
Карактеристики (Приближно) :
Watchcase Дијаметар : 4.3 cm
Бендот Должина (Вклучени случај) : 24.5 cm
Watchband Ширина : 2cm
Бендот материјали : Најлон
Случај материјал : Нерѓосувачки челик
Зборови и покажувачот во темнината ќе биде прозрачна
Пакет Содржина :
1 X Види (БЕЗ Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба)
Адвокатско Воена Кварц Војска Види Црн Dial Датум Луксузни Спортски Зглоб Види
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Повик најлон рака кварц се види.
Прецизни кварц движење, за точно време на чување.
Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање).
Карактеристики (Приближно) :
Watchcase Дијаметар : 4.3 cm
Бендот Должина (Вклучени случај) : 24.5 cm
Watchband Ширина : 2cm
Бендот материјали : Најлон
Случај материјал : Нерѓосувачки челик
Зборови и покажувачот во темнината ќе биде прозрачна
Пакет Содржина :
1 X Види (БЕЗ Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба)

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
търговска марка:
Aimecor
Форма На Корпуса:
Кръг
Диаметър На Циферблата:
43 мм
Материал Кутии И Чанти:
Метални
Дължината На Лентата:
24,5 см
Дебелина На Корпуса:
00мм
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Стил:
прост
Широчина На Лентата:
20 mm
Движение:
Кварц
Номер На Модела:
SIF082204
Характеристика:
Няма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Вид На Материала На Лентата:
Найлон
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло