.

7 цвята на хладно часовници Мъжки кварцов дигитален часовник Силиконова лента кръгъл циферблат спортни часовници Relogio Masculino ръчен часовник 88 LL

7 цвята на хладно часовници Мъжки кварцов дигитален часовник Силиконова лента кръгъл циферблат спортни часовници Relogio Masculino ръчен часовник 88 LL

4.78
BGN 4.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Kinding Забелешка :
1. Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-18 : 30 Од понеделник До петок. 9 : 00-12 : 00 во сабота.
2. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме не го отворите спор случајно, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми. И ако не satisfited производот ,ве молиме да ми кажете прво ,воопшто не ми даде еден лош коментар случајно . Ви благодариме за вашето разбирање однапред.
Се надеваме дека ќе има добар шопинг искуство во мојата Продавница.
До 2015 Мажите Кварцен Дигитален часовник Мажи Спортски Часовници Relogio Masculino рачни часовници 88 LL Опис : Карактеристики :
Детали За Производот
Состојба : 100% Нови
Тип : Мода
Дисплеј : Покажувачот На Екранот
Движење : кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Површината Материјал : Стакло Површина
Карактеристики : Луксузни Површината Дизајн
Дијаметар : Случајот со дијаметар од 43mm без круна
Рака Материјал : Силикон Лента
Рака Должина : 240mm
Отпорност на вода : 3 ATM
Пакетот Вклучува : 1 x Види

Всичко за продукта

Цвят:
Червено, Бяло, Синьо, Зелено, Черно, Жълто, Оранжево
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Диаметър На Циферблата:
43 мм
Дебелина На Корпуса:
0000мм
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
Сплав
търговска марка:
luxfacigoo
Движение:
Кварц
Стил:
Спорт
Характеристика:
Няма
Вид На Материала На Лентата:
Силикон
Пол:
Мъже
Номер На Модела:
подарък за рожден ден
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Дължината На Лентата:
24см
Широчина На Лентата:
0000мм