.

12H сензорен екран LED Light Display Watch силиконов каучук Спорт съвременните мъже дамски Кварцов часовник relogio

12H сензорен екран LED Light Display Watch силиконов каучук Спорт съвременните мъже дамски Кварцов часовник relogio

17.58
BGN 13.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка

Како да се поставите време : 1.Допрете го види лицето еднаш до прикажува времето,и контакт центарот на види лицето 6 пати,а потоа се одржи на 4 секунди во 6" времето,тогаш тоа дојде во поставите режим автоматски. 2.Кога на ЧАС светлина е трепка,почнуваат да се постави час,допрете го еднаш ќе додадете 1hour, се Чека 3 секунди, без допир потоа дојде во собата"Минути" автоматски,допрете го еднаш Ќе додадете 1minute.
3.Се чека 3 секунди, без допир потоа дојде во собата"го прикажува времето автоматски на секои 15 минути,"Кога само на 12 ЧАСА светло е светлина ,тоа значи дека се види не ќе го прикажува времето автоматски бу на секои 15 минути;допир повторно,ќе видите светла се движи и осветлување од 12-то до 6-то ,тоа значи дека има отвори во функција на прикажување време на секои 15 минути автоматски. 100% Сосема нов и висок квалитет на LED светло на екранот на Допир се Одржи Операции, може да го прикажува времето и датумот. Часовникот на Екранот : 12Ч Пол : Унисекс Стил : Спортот Види Движење : Кварц Дисплеј Тип : Аналогни Dial Облик : Тркалезна Случај : Нерѓосувачки Челик Огледало Материјал : Стакло Рака Материјал : Силикон Затворач Тип : Тока Dial Дијаметар : 4.2 cm Dial Дебелина : 1.0 cm Бенд Ширина : 2.0 cm Бенд Должина : 22cm Специјални : Екран на Допир за LED види Отпорност на Вода Длабочината : Без водоотпорен Пакетот вклучува : - 1 x watch - 1x Инструкции
П : Колку долго може да се добие мојата цел?
A : Ние ќе го испрати во рок од 2-3 дневна (работни дена, не празник сезони) по уплатата се потврди со . Превозот време, исто така, зависи од локалните пост услуга. Можете да ги пратите на информации од следење на број или контакт со нашата по продажба на тимот. П : кои се методите на плаќање? А : 1. Ние прифаќаме Виза, Мастеркард, Зачувам и така натаму. 2. Руски купувачот ATTENETION : ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме за Русија политика. П : Може да се стави лого на производи? О : Ако треба,ние може да се стави лого на производите, но тоа можеби треба најмалку 100 парчиња или повеќе на производи за секоја цел. П : Може ли да се направи пад превозот во вашата продавница? A : Ние можеме да направи пад на превозот, и нашата компанија е професионалец во пад на превозот, ние ќе испратиме без било какви информации или цената на производите. И нашата компанија има долгорочна соработка со фабриката, имаме доволно акции за пад на превозот.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Широчина На Лентата:
20 mm
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Диаметър На Циферблата:
42мм
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Характеристика:
Led дисплей,Автоматична дата, Пълен календар
Тип Обков:
Обтегач
Стил:
ограничена версия
търговска марка:
Keller & Weber
Номер На Модела:
W153701-1
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Дебелина На Корпуса:
10мм
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Вид На Материала На Лентата:
Силикон
Дължината На Лентата:
22cm
Форма На Корпуса:
Кръг
Пол:
Мъже