.

Автоматични механични часовници нов дизайн стомана марка Ик оцветяване двустранни кухи мъжки водоустойчив часовник плувни часовници

Автоматични механични часовници нов дизайн стомана марка Ик оцветяване двустранни кухи мъжки водоустойчив часовник плувни часовници

147.01
BGN 96.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка


Бренд : IK БОЕЊЕ
Модел : 98399
Стил : Мажите се види
Движење : Automatic само-ветрот
Watch прозорец : Hardlex
Случај материјал : Нерѓосувачки челик
Рака материјал : не ' Рѓосувачки Челик / Вистинска кожа
Затворач тип : Виткање затворач со сигурност / Pin тока
Мерење :
Види периметар : 240mm
Рака ширина : 22mm
Dial дебелина : 12.4 mm
Dial дијаметар : 44mm
Нето тежина : Челик 125g, кожа 67g
пакет :
1 X види
1 X Оригиналната кутија
1 X упатство (англиски)
Гаранција Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
Враќање & Наплата Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . или, можете да изберете да имате замена.
Повратни информации и Повратни информации е многу важно,ние се надеваме дека ти може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Негативен фидбек не може да ги реши сите проблеми, ако ние не konw прашање. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Механични Часовници
Диаметър На Циферблата:
44 мм
Форма На Корпуса:
Кръг
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Характеристика:
Водоустойчив, Удароустойчив, Плаващ
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Дълбочина На Водоустойчивост:
5 бар
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Дебелина На Корпуса:
13 мм
Номер На Модела:
98399
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Дължината На Лентата:
25СМ
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Широчина На Лентата:
22мм
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
търговска марка:
IR оцветяване