.

Луксозни часовници мъжки скелет механични часовници silver механизъм от неръждаема стомана, ежедневни мъжки часовници най-добрата марка relogio masculino 2017

Луксозни часовници мъжки скелет механични часовници silver механизъм от неръждаема стомана, ежедневни мъжки часовници най-добрата марка relogio masculino 2017

33.33
BGN 23.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка

Луксузни Часовници Мажите Скелет Механички Види Сребрена Движење Нерѓосувачки Челик Секојдневен Mens се Види Врвот Бренд relogio masculino 2017
Види големина: - Дијаметар : 39mm - Дебелина : 11mm - Должина на watch бенд : 220mm - Бенд ширина : 18mm - Движење : Механичка рака правец - Види бенд : не ' Рѓосувачки челик - Види случај : Нерѓосувачки челик Види живот водоотпорен не може да се искапеш да плива Пакет се вклучени : - 1 x Механички watch - 1 x Картон Подарок кутија КЛИЕНТ ОСВРТИ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена
Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница
1.Динг Висат Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. 2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Механични Часовници
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
търговска марка:
СЕВОР
Форма На Корпуса:
Кръг
Широчина На Лентата:
18мм
Дебелина На Корпуса:
11мм
Характеристика:
водоустойчив
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Номер На Модела:
SEWOR 083
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
Пол:
Мъже
Движение:
Механичен Страна На Вятъра
Диаметър На Циферблата:
39мм
Дължината На Лентата:
22cm
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло