.

Nesitu Голям Капацитет Реални Естествена Кожа, Мъжки Чанти Пратеник На Бизнес-Пътуване Чанта 15.6 Лаптоп Портфолио Портфолио #M7289

Nesitu Голям Капацитет Реални Естествена Кожа, Мъжки Чанти Пратеник На Бизнес-Пътуване Чанта 15.6 Лаптоп Портфолио Портфолио M7289

364.77
BGN 182.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


Голем Капацитет Вистински Вистинска Кожа Мажите Гласник Кеси Бизнис Патни Торби 15.6" Лаптоп Briefcase Портфолио #M7289
Производ Карактеристики
.100% Гаранција за одлична вистинска кожа(крава кожа)
.Големина приближно 17.5"L x 5.5"W x 12"H инчи (44.5 cm L x 14cm W x 31cm H)
.Кафе боја
.Внатрешноста е убаво наредени со издржливи ткаенини
.Се вклопат за повеќето 14 инчен/15.6 инчен лаптоп,pls љубезно двојно проверете ги вашите лаптоп големина пред да се одржи редот
УПОТРЕБА : торба за лаптоп, briefcase, чанта,портфолио гласник торба,торба
Превозот
1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на речиси целиот свет.Тоа ќе потрае околу 15-30 дена да пристигнат за повеќето земји, за некои земји како што се Русија, Бразил и слично, тоа ќе потрае 15-60 дена.
2.Ние исто така нудиме EMS/DHL и сл. експрес сервис на бродот на парцели, кој е побрзо (5-15 дена) , но, сепак,ќе треба да сносат дополнителен товар.
3. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Враќање
Ако не ви се допаѓа нашиот производ,pls љубезно врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот,ние ќе рефундирање на сите ваши пари(со исклучок на товар).
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1-2 см во мерењето.
Боја на разликата
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.И pls ве молиме имајте на ум,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различна за секоја серија,се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.
Повратни информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Чанти
Тип Естествена Кожа:
Коровья Кожа
Подкладочный Материал:
Polyester
Тип На Затваряне:
Светкавица
търговска марка:
Неситу
Пол:
Мъже
Стил:
Реколта
Номер На Модела:
М7289
Вид На Модела:
Твърд
Твърдост:
Мек
Интериор:
Джоб За Мобилен Телефон, Вътрешен Джоб С Цип
Форма:
Кутия
Брой писалки / ремъци:
Единична стая
Външен вид:
Твърди Чанта
Основен Материал:
естествена кожа
Украса:
Няма
Случай:
Гъвкави
Тип Чанти:
Куриерски Чанти
Името на елемент :
мъжки чанти пратеник