.

Molle Tool Скута Чанти Wild Mochila Tactics Package Army Mobile Phone Gear Equipment Item S27

Molle Tool Скута Чанти Wild Mochila Tactics Package Army Mobile Phone Gear Equipment Item S27

31.33
BGN 16.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


Топло Совети
Една рунда боја : Поради ефектите на осветленост и прикажува различни фактори, физичко постоење со слика малку
грешка, ве молиме да се разбере. Со цел да се добијат вид надвладее, ние ќе ги направи најголемите напори за да го усогласи производ
боја, грешка на минимум. За Големина на : Големина е рачно изработени мерење податоци-мерење бидејќи секој е различен, како што е прикажано во присуство на 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере, да обрнат внимание на мерење на надворешните димензии на производот, големина ќе биде поставена во внатрешноста на смалуваат. Бренд име : Заштитник Плус Име : A006 - Големи Мобилен Телефон Торба Материјал : Носат ripstop најлон Надеж : Полиестер Боја : Црна/Волкот браун/Дигитален џунглата/Пустината дигитални/ACU Дигитални/CP Маскирна Димензии : Ширина 10x висока 16 X дебелина 2-3cm Тежина : About0.1 KG Стил : Модата на слободното време на отворено спортски Капацитет : Може да се сместат 6 -инчен телефони Употреба : Големи Мобилен Телефон Торба,MOLLE систем заменик пакет За Gende : Унисекс Применливи Сценарио : Работа продавница,Фитнес, паркинг (надворешен патување, Toshiyama Хо, тоа е вашиот најдобар избор, унисекс
ПРОДАВНИЦА ЛИНК :
1. Ве молиме потврдете ќе Адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. ние ќе го испратите производот до вас одеднаш по
плаќањето е recived.
2. предмети се испраќаат од кина користење на воздухопловната;достигне повеќето земји witnin 15-30 работен ден.
3. ве молиме контактирајте со нас ако не можат производот во 45 дена. И ве молиме да ни даде три работни дена за да се chacking
на undelivered пакет и причина. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.ние не би можеле да брод за Африканските земји, освен во Јужна Африка од страна на воздух mail. Значи, ако Африкански клиенти сакаат да од овие
производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред .
1. Ние прифаќаме Alipay,ВИЗА,Web Money,Boleto,QIWI ПАРИЧНИК,Western Union.
2. СИТЕ големи кредитни картички се accpted преку secure уплатата зачувам
3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
1. Одби ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
2. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
4. Откако receving предмети,ние ќе рефундирање на дека immidiately.
1. ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако вие не го добивате нашиот одговор,pleasekindly повторно да ви испрати е-маил и ние ќе ви одговори да што побрзо.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас на англиски јазик. Испратете ни e-mail, или можете да ни даде порака во
, испрати писмо. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, се надеваме дека следниот пат да продолжат да соработуваат среќно.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Скута Пакети
търговска марка:
Протектор Плюс
Вид На Модела:
Твърд
Стил:
Ежедневни обувки
Пол:
Унисекс
Основен Материал:
Найлон
Състав На Материала:
Найлон
Спад Каишка:
3 см
Форма:
Кутия
Номер На Модела:
g27
Дължина На Продукта:
16cm
Размер:
Ширина на 10x височина 16Х дебелина 2-3 см
Туристическа екипировка:
Тактически телефонен пакет
Чанта Molle:
Външна чанта molle
Материал:
Носете найлон ripstop
Име:
A006-Голяма Чанта За Мобилен Телефон
Цвят:
Черен / кафяв Вълк/цифрови джунглата / пустиня цифров / ACU цифров / пясък/CP
Тегло:
Около 0,1 кг
Стил:
Mochila Tactica
Воспользуйся:
Работилница, фитнес, пътуването на открито, Тосияма Хо