.

Нов 2017 Голям Капацитет Естествена Кожа Мъжете Раници Коровья Кожа 15.6 Лаптоп Човек Пътни Чанти На Марката Училищна Чанта В Тъмно Кафяво

Нов 2017 Голям Капацитет Естествена Кожа Мъжете Раници Коровья Кожа 15.6 Лаптоп Човек Пътни Чанти На Марката Училищна Чанта В Тъмно Кафяво

283.25
BGN 176.00 -38 %

Сума
Налично за поръчка


Високо Квалитетен Материјал : Првиот слој cowhide (лудиот коњ кожа) Боја : Темно Кафена, Големината : 32*40*11.5 СМ (Должина*Висина*Дебелина) Капацитет : може да се монтира 15.6 -инчен лаптоп Тежина : За 1.44 kg Глава слој cowhide кожа лице може да има лузна, нула, кожа жито, се свитка природни карактеристики, како што се кожни површината затоа што животните се различни делови од телото, Боја и текстура ќе се малку се промени.. Кожа на овие карактеристики, припаѓа на нормален феномен, не квалитет проблем. Различни серии, Кожа за обложување боја и може да биде разлика, умот ве молиме да ги внимателно!
Сите наши производи се како што е прикажано на слики.ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот бизнис,и се меша наредби се на располагање премногу.Ако ви треба било каква помош,pls се чувствуваат слободни да не контактирате!Благодарам многу! Забелешка : Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Искрени Зборови на Мојот пријател Во Кина, постои зборови, не е добро стока поевтино. Мислам дека тоа функционира целиот свет. Она што ние го продаде е со Висок Квалитет и Одлична Услуга. Изберете нас, нема грешка. ПОНУДАТА СО ДОВЕРБА! Задоволството на клиентите : Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака Враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме ни e-mail. Сервис И Повратни Информации 1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивен фидбек е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. 2. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас во времето,ако не сте задоволни со објектот и сакам да се остави лош повратни информации или за да ги отворите некој спор. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни.ви благодарам многу. Се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Раници
Тип Естествена Кожа:
Коровья Кожа
Тип На Затваряне:
Светкавица
Пол:
Мъже
търговска марка:
ДАВАБО
Носеща Система:
Дугообразный Презрамка
Дъждобран:
No
Подкладочный Материал:
Памук
Обемът на:
20-35 литра
Вид На Модела:
Твърд
Интериор:
Компютърна Слой, Джоб За Мобилен Телефон,Вътрешен Джоб С Цип,Вътрешен Слот За Джоба
Стил:
Чист Стил
Тип Раници:
Меки корици
Външен вид:
Твърди Чанта
Вид Дръжка / Ремък:
Подплатена Дръжка
Техника:
Щамповане
Основен Материал:
естествена кожа
Украса:
Няма
Използването На Раницата:
Ежедневна раница, всекидневни,свободно време, пътна чанта
Случай:
Гъвкави
Стил:
Реколта
Приложение:
Мода, Европа и Сащ
Използването на:
Ежедневна Раница,Училище, Раница,Чанта