.

Продажба на едро на оригинални отключени HSDPA 7.2 Mbps HUAWEI E173 3G USB модем и 3G USB ключ с слот за Сим карта

Продажба на едро на оригинални отключени HSDPA 7.2 Mbps HUAWEI E173 3G USB модем и 3G USB ключ с слот за Сим карта

296.70
BGN 282.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Трговија на големо Оригинални Отклучен HSDPA 7.2 Mbps HUAWEI E173 3 G USB Модем И 3 G USB Dongle Со Слотот за Sim Картичката
HSDPA/UMTS 900/2100 MHz
GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
Поддршка 7.2 Mbps HSDPA
Поддршка HSUPA 5.76 Mbps услуги
Поддршка за надворешни Micro SD мемориска картичка до 32 GB
Поддршка на SMS услугите
Поддршка на податоци статистика
Добиете разновидност (900/2100 MHz)
Plug & Play
Поддршка на Windows 2000, Windows XP, Windows Vista,7 или Mac Оперативни Системи
Производ големина : 88mm *26mm *10мм (L*W*H)
Тежина : 30 G
1.П : Дали сте фабрика или трговското друштво?
A : Ние сме една Фабрика,Дистрибутер и трговското Друштво.
2.П : Каде е вашиот фабрика се наоѓа?Како можам да ја посетите таму?
A : Нашата фабрика и за канцеларија се наоѓа во Град Шенжен,Кина.Може да лета до Шенжен Baoan Аеродром клиенти,од дома или од странство,се топло добредојдени да ги посетите!
3.П : Како можам да добијам некои примероци?
A : Ние сме, чест ни е да ви понуди примероци.
4.Како функционира вашиот фабрика поглед на контрола на квалитетот?
A : Квалитетот е приоритет.Ние секогаш придаваат големо значење на квалитетот се контролира до самиот крај.Нашата фабрика се здоби со CE,ROHS,SGS автентикација.
1.Ние сме Dstributors и производители во Кина.
2.Alibaba оценува од 5 години Злато на Снабдувачот и 15 години на индустријата искуство.
3.Прегледано од страна на инспекција Институција на Bureau Veritas Сертификација.
4.Цената е да се преговара ако имате голема количина на побарувачката
5.100% КК инспекција Пред Превозот.
6.Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга со Конкурентна цена.
7.Превозот ќе биде најекономичен за вас и товарни цената е информиран однапред за вашето внимание.одлука за превозот услови ќе се направи според вашите барања.

Всичко за продукта

документ:
CE, RoHS
Пакет:
ДА
Добър:
Външен
Приложение:
Лаптоп, Работно Бюро
търговска марка:
Зрители
Вид На Интерфейса:
USB
Устройство Тип Карти:
Двойна Карта
Номер На Модела:
huawei e173
Тип:
Безжичен
Скорост На Пренос На Данни:
7.2 Mbps
Тип Устройство:
3g модем
Тип На Мрежата:
WCDMA
Мрежов Протокол:
HSUPA/HSDPA / UMTS / EDGE / GPRS / GSM
EDGE / GPRS / GSM:
850/900/1800 / 1900mhz
HSUPA/HSDPA/UMTS:
900/2100 Mhz
HSDPA:
7.2 Mbps
ХСУПА:
5,76 Mbps
Размер На Елемента:
88мм *26мм *10мм
Тегло На Продукта:
20 г
Тегло На Опаковката:
30 г