.

Японски Pentel metal scrub клип activity молив ПГ series автоматичен молив 0.3 0.5 0.7 0.9 мм за писане рисуване и дизайн

Японски Pentel metal scrub клип activity молив ПГ series автоматичен молив 0.3 0.5 0.7 0.9 мм за писане рисуване и дизайн

24.00
BGN 20.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


Answer : ___________________________ Note : 1pcs/многу, 4 пишување видови за избор!
Јапонски Pentel метал чистење клип активност молив СТР серија автоматско молив 0.3 0.5 0.7 0.9 милиметри за пишување цртање и дизајн
Сите нашиот производ е 100% Вистина! Бесплатен превозот од стандард превозот или Кина пост воздух Mail, да Повеќето земја, нормално за 15-60 дена превозот време за вашата земја!
Клиентите кои треба повеќе да се брза, како што се DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, итн. сите се на располагање, треба да додадете екстра цена, ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите превозот цена за вас да плати ако ви треба!

Всичко за продукта

Цвят:
pg519 09mm, pg517 07mm, pg515 05mm, pg513 03mm
Тип:
Механични Моливи, Специални
Опаковка:
Свободен
Номер На Модела:
PG513, PG515, PH517, PG519
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Тип:
Специален молив
търговска марка:
pentel
Име на продукта:
Японски Пентель метал скраб дейност молив ПГ серия автоматичен молив
Вид На Модела:
PG513, PG515, PH517, PG519
видове записи:
0.3 мм и 0.5 mm, 0.7 mm, 0.9 мм
Материал:
пластмаса и метал