.

Начало Баня Аксесоари Сребърен Тон Квадратна Капачка За Източване На Пода От Неръждаема Стомана

Начало Баня Аксесоари Сребърен Тон Квадратна Капачка За Източване На Пода От Неръждаема Стомана

BGN 3.57

Сума
Налично за поръчка

Плоштад нерѓосувачки челик Кат Мозоци Покритие за бања, кујна и на други места подот на мозоци, течење на водата брзо со 14 дупки. Проверете ги вашите кат мозоци големина за да бидете сигурни дека овој корица вклопува добро пред купување на овој објект. Плоштад нерѓосувачки челик Кат Мозоци Покритие за бања, кујна и на други места подот на мозоци, течење на водата брзо со 14 дупки.
Проверете ги вашите кат мозоци големина за да бидете сигурни дека овој корица вклопува добро пред купување на овој објект.
Име На Производ : Подот Се Исцеди Покритие;
Одговара За Подот на Мозоци : 12.5 cm Штекер Дијаметар
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик;
Големина : x 12.5 12.5 cm/ 4.9" x 4.9"(L*W)
Боја : Сребро Тон;
Дупки Број : 14
Облик : Плоштад;
Тежина : 76g
Пакет Содржи : 1 x Кат Исцедете ги Покрие
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Всичко за продукта

Начин За Източване На Пода:
Гравитационната Зачервяване На Лицето
Материал:
неръждаема стомана
Приложение:
Плувен басейн
Размер:
Others
Номер На Модела:
БХБД
Тип:
Канализация