.

Плоска Форма Дизайн Водопад Безконтактен Сензор За Баня Смесител За Топла И Студена Вода, Месинг Кран На Бортике

Плоска Форма Дизайн Водопад Безконтактен Сензор За Баня Смесител За Топла И Студена Вода, Месинг Кран На Бортике

192.00
BGN 129.00 -33 %

Сума
Налично за поръчка


Оваа тапа можат да работат за двете топла и ладна вода, но треба да додадете вентил (Вентил не е вклучена во оваа парцела)
100% сосема нов и висок квалитет
Удобно, удобен, сигурен и здравје за домашна и комерцијална употреба.
Целосно автоматско раце бесплатна сензор за контрола.
Се материјал од издржлив солидна месинг изградба, Хром полиран.
Чувствителен сензор па вие не мора да го допрам се справи. Автоматски контрола на вода надвор или исклучено, за да се избегне бактерии крстот инфекција ефикасно.
Answer : ___________________________ Note : Ова тапа може да се користи за топла и ладна вода, но треба вентил(не се вклучени), и кога тоа е зима, можете да одберете да ги користите топла вода само; кога во текот на Летото, можете да изберете ладна вода само
Прирачник! Ако ви требаат детални упатство, ве молиме кажете ни и ние ќе испрати

Всичко за продукта

Surface Покритие:
Месинг
Тип:
Смесители За Мивки
Повърхностно Покритие:
покритие хром
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Стил:
Модерен
Топла И Студена Вода:
ДА
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
търговска марка:
Вамслуна
Стил:
Най-Бързият Открит Тип
Тегло На Опаковката:
Характеристика:
Смесители Sense
Номер На Модела:
СДС-168
Брой химикалки:
Ръка наличност
източник на захранване:
4 батерии тип АА от 1,5
Подходящо налягане на водата:
От 0,05 до 0,6 Mpa
Общ Набор От:
кран + блок управление+маркуч
Топла И Студена Вода:
Да, но е необходим адаптер (не е включен в комплекта)
Температура На Околната Среда:
0~45 градуса
Температурата На Водата:
0~80 градуса
Сензор:
Инфрачервен
Обхват на сензора:
18 см
Стил:
Водопад
Студена И Топла Вода:
ДА