.

Apedra A8 New Wired Gaming Mouse Professional Макро Program Gamer 6 бутона USB оптични Компютърни игри мишката, за КОМПЮТЪР, лаптоп, настолен компютър

Apedra A8 New Wired Gaming Mouse Professional Макро Program Gamer 6 бутона USB оптични Компютърни игри мишката, за КОМПЮТЪР, лаптоп, настолен компютър

25.14
BGN 15.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Нови Жичен Игри Глувчето Професионален Гејмер Глувчето Глувци 6 Копчиња 3200 DPI Компјутерски Глушец Игри USB, Оптички За Лаптоп, Десктоп A8
Можете да го преземете софтверот на овој линк;Или можете да контактирате со нас
https : //www.sendspace.com/file/o59o4z
Карактеристики :
1. Ергономски дизајн, погоден за сите видови на рака тип и компјутер
2. 6 копчиња, повеќе погодно за игра операции
3. 4 видови DPI прилагодливи обезбедува прецизно позиционирање
4. Обичај макро прилагодувања, совршено погодна за повеќе комплексни игри
5. Пакет и со оригинална кутија,Прилично добар подарок за вашето дете,сопруг и пријатели.
Спецификација :
Mause Име : A8 Жичен Игри Глувчето
Клучни Количина : 6 Копчиња(вклучувајќи тркала)
DPI Прекинувач : 1200/1600/2400/3200 DPI Прилагодливи
Клучни Живот : 10 Милиони Пати
Големина на : 133* 78 * 40 мм
Тежина : околу 157g
Боја : Црна
USB Кабел Должина : околу 160cm
Светлото за дишење Боја : Променливи(Притиснете на глувчето е "DPI клуч" и "Напред" од страна на копче за вклучување/исклучување backllight)
Корисникот за : high-end играчи & игри професионални играчи за Dota,LOL,CSGO,итн
Топло Совети : Се "тркала" од страна на глувчето е само украс,не може да се ротира.Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакетот вклучува :
1 x A8 Жичани Компјутерски Игри Глувчето( со оригинална кутија )
1x упатство
1)да ја прифатиме alipay тука
2)може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Корисен линк покажува како подолу :
http : //help..com/payment_method.html
Вашиот задоволни повратни информации е наша моќ да инсистираат, бараме да се поврзеш со нас веднаш
пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Ориентация Ръце:
С Двете Си Ръце
търговска марка:
Апедра
Стил:
Пръст, 3D
Брой ролки:
1
Тегло бруто:
150гр
Номер На Модела:
Детска Мишката A8
Пакет:
ДА
DPI:
3200
Режим На Работа:
Оптико-електронен
Тип:
Жичен
Брой бутони:
6
Вид На Интерфейса:
USB
Време за излизане на пазара:
14 март
Размерът на мишката:
133* 78 * 40 мм
Дължина на кабела USB:
около 160 см
Потребителски Настройки На Макроси:
Поддръжка
Слот Пакет За Мишки:
Търговия На Дребно Кутия
Статут На Продукти:
Склад
Приложение:
За Игри, Настолни Компютри, Творчески, За Домашна Употреба, Лаптопи
Начин За Проследяване:
Оптично
Оптична Разделителна Способност:
1200-1600-2400-3200dpi регулиране